Turbo/IE režim Vyřešeno

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Odpovědět
XDM

Turbo/IE režim

Příspěvek 4. květen 2015 12:16

Maxthon používám roky a jen velmi nerad bych přecházel na jiný...
1. Prosím o radu. Po aktualizaci mi zmizela ikonka v URL řádku pro přepínání mezi režimy Turbo/IE.
V Nastavení - Pokročilé nastavení - Prohlížení jsem zkusil různé kombinace.
Jak tam tu ikonku dostat? Reinstalace Maxthonu nepomohla...

2. Mezi klávesovými zkratkami není možnost definovat "Přepínání zobrazovacího jádra" => nešla by tam přidat?
Moc díky.
David

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Turbo/IE režim

Příspěvek 4. květen 2015 12:34

Ahoj,
1. Hlavní menu > Zobrazení > Tlačítko Přepnout zobrazovací režim
2. Všechno jde, ale nejsem si jist, zda se vývojářům bude chtít :-) Kdyžtak můžeš zkusit poslat požadavek přímo tady (anglicky). Myslím, že jsem podobný dotaz už někde viděl, ale nedávno překopali anglické fórum Maxthonu a teď tam něco najít je skoro až nadlický úkol :-)

XDM

Re: Turbo/IE režim

Příspěvek 6. květen 2015 06:35

To je ono! Je to prostě nejlepší prohlížeč.
Moc díky.
Hezký den.

homberg
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 68
Registrován: 27. srpen 2010 19:09

Re: Turbo/IE režim

Příspěvek 10. květen 2015 12:17

Zdravim, na posledni verzi Mx nejde v rezimu Turbo spustit video na strankach zive.cz. Neni na to nejake nastaveni, abych nemusel prepinat na IE rezim?

http://www.zive.cz/clanky/testlab-spunt ... gn=RSSfeed

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Turbo/IE režim

Příspěvek 10. květen 2015 12:40

Mám verzi 4.4.5.1000 a video funguje i v turbo režimu.

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Turbo/IE režim

Příspěvek 10. květen 2015 20:03

Mám taktéž v4.4.5.1000, ale video mi přehrát nejde, ani s vypnutým AdBlockem :-O

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Turbo/IE režim

Příspěvek 11. květen 2015 14:48

Tak to je divné, mně to jede i s AdBlockem. Nemáš aktivní nějaké rozšíření pro YouToube?

Lubo.S

Re: Turbo/IE režim

Příspěvek 15. únor 2016 08:29

Mám problém s otvorením disku google drive:
pokiaľ zadám adresu priamo, tzn.: www.google.com/drive tak mi ho otvorí (v režime turbo),
pokiaľ ale ho otváram zo stránok google tlačítkom pre rýchly prístup k aplikáciám Google (na stránke vpravo hore pri logu účtu) tak mi Maxthon stále prepne zobrazovací režim na EI a stránka sa už neotvorí (lebo google už nepodporuje tento režim), len ma presmeruje na stránku google support a odporúča iný prehliadač. Jednoducho neviem mu nanútiť, že toto nech otvára v turbe.
Podotýkam, že toto mi robí len na jednom PC, na ďalších mi aj po kliku cez rýchly prístup drive otvára stále v turbe.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Turbo/IE režim

Příspěvek 15. únor 2016 18:14

V Nastavení Maxthonu > Pokročilé nastavení > zaškrtni volbu "Povolit standardní zobrazování v IE režimu (k dispozici po instalaci Internet Explorer 8 nebo novějšího)" pak by tě už Google neměl přesměrovávat a můžeš zvolit režim dle libosti.

Odpovědět