Neprehravaji se videa

Nejnovější verze prohlížeče Maxthon pro Windows, Mac
homberg
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 68
Registrován: 27. srpen 2010 19:09

Re: Neprehravaji se videa

Příspěvek 27. září 2017 08:49

Tak vyzkousel jsem novou verzi 5.1.2.2000 a ani v te webova verze HorizonGo nefunguje. Ale zjistil jsem, ze pokud se v Nastrojich - Vyvojarskych nastrojich - Emulace - Rezim dokumentu zvoli misto defaultniho IE11 starsi IE10, video funguje korektne. Asi by stalo za to nahlasit problem vyvojarum,

Peking
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 20
Registrován: 16. květen 2014 16:46

Re: Neprehravaji se videa

Příspěvek 29. září 2017 18:28

Zdravím, takže jsem měl stejný problém. Prvně jsem to vyřešil vrácením staré verze. Nicméně jsem se odhodlal zkusit návod od standy.
Tedy: kompletní odstranění původního prohlížeče, čistá instalace Nvidia drivers a znovu nainstalování tentokrát už nové verze maxthonu. Pomohlo a jede vše jak má. Nutno podotknout, že mám Win10 s creators update (při instalaci ovladačů zatrhnete "čistá instalace" a při ostranění maxthonu dáte "odebrat všechny uložená nastavení atd..") Vzheldem k tomu, že mám synchronizaci tak jsem nepřišel o žádná hesla ani nastavení. Je to pecka!

homberg
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 68
Registrován: 27. srpen 2010 19:09

Re: Neprehravaji se videa

Příspěvek 8. listopad 2017 15:36

verze 5.1.3.2000 - HorizonGo (https://www.horizon.tv/cs_cz.html) nefunguje prehravani videa uz ani v rezimu IE10 :( Mohl by to nekdo nahlasit vyvojarum?

Odpovědět