Maxnote a MX bety 5.1.4 Vyřešeno

Nejnovější verze prohlížeče Maxthon pro Windows, Mac
Odpovědět
OldStanda
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 67
Registrován: 7. srpen 2016 07:18

Maxnote a MX bety 5.1.4

Příspěvek 21. listopad 2017 20:01

Maxnote předělali a s CZ překladem (nejspíš i jinýma) se zobrazují oblíbené špatně (spíš vůbec viz. obrázek). Na globálním fóru už jsou někteří naštvaní. Ono to bude nejspíš špatným překladem (v přepnuté angličtině to nedělá), tak na to někdo jukněte, já moc překladatel nejsem. Nebo je bota někde jinde.
'
maxnote.png
maxnote.png (24.68 KiB) Zobrazeno 1441 x

OldStanda
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 67
Registrován: 7. srpen 2016 07:18

Re: Maxnote a MX bety 5.1.4

Příspěvek 30. listopad 2017 10:12

Tak i ve verzi 5.1.4.1700 je to stejné. Celkem dost změnili vzhled (je i svižnější) a místo zvykání, se budeme muset zastavit na předchozích verzích 5.1.3 a nižších. Co by tam mohlo bránit v tom překladu? Vždyť nepřeložené fráze se zobrazí v angličtině. Zkusil jsem třeba polštinu nebo slovinštinu a tam je to v pořádku. Akorát u češtiny je divný název "undefined (cs-cz)".

Edit: Už někdy před víkendem jsem se snažil pár frází přeložit. Když si stáhnu všechny přeložené *.ini, tak nevím, jestli je mám spojit do jednoho souboru? Vylezl mi z toho totiž nesmysl viz. přiložený soubor (v maxthonu jsou s tímto souborem nepřeložené fráze, které u nainstalovaného souboru jsou). To že se tam stále objevuje stále "undefined (cs-cz)", tak nevím, jak na to.

OldStanda
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 67
Registrován: 7. srpen 2016 07:18

Re: Maxnote a MX bety 5.1.4

Příspěvek 30. listopad 2017 18:56

Tak se asi loučím, dělají to hold lépe.

Odpovědět