Úprava stránky rychlý přístup

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:lol: :-D :mrgreen: :lol: :-) :-O O_o ;-) :neutral: :clap: 8-) :geek: :nerd: :-? :-( :cry: :D: :-x >:-( :-P :oops: >:-) :evil: :roll: :X :eek: 8-O :yes: :no: :no2: :thumbsdown: :thumbsup: :spiteful: O:-) :chinese: :!: :?: :arrow: :idea:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Úprava stránky rychlý přístup

Re: Úprava stránky rychlý přístup

od dev » 25. únor 2011 20:42

Oblíbené tam je možno zobrazit kliknutím na ikonku vedle (symbol kurzoru myši) - fungují podobně jako záložky.

A zobrazení zdroje stránky je možné nastavit do kteréhokoliv editoru...

Úprava stránky rychlý přístup

od Sante » 25. únor 2011 12:01

Ahoj Maxthoňáci, mám dotaz, na nějž se mi nedaří najít odponěď. Je nějak možno definovat položky v záložce "Populární" v bočním panelu stránky rychlý přítup (alespoň doufám, že se takto ta stránka jmenuje, prostě ta, která se otevře při otevírání nové záložky a je na ni 9 miniatur uživatelsky definovaných webů...). Případně je možno v tomto sloupci zobrazi položky "Oblíbené"?
Mám Maxthon 2.5.16
A ještě jeden dotaz nesouvisející s předchozím, ale snad mě neukamenujete: Existuje plug-in na zobrazení zdrojového kódu stránky s barevným zvýrazněním tagů, který zobrazuje původní zdorjový kód, nikoli renderovaný? "WievPage" je dobrý, ale zobrazuje právě renderovaný kód a "MaxPageSource" dělá to co bych chtěl, ale má problém při zobrazení českých znaků (pravděpodobně jen při kódování Win-1250, což je pro mě dost problém...).
Děkuji za odpověď