Nastavení prohlížeče

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:lol: :-D :mrgreen: :lol: :-) :-O O_o ;-) :neutral: :clap: 8-) :geek: :nerd: :-? :-( :cry: :D: :-x >:-( :-P :oops: >:-) :evil: :roll: :X :eek: 8-O :yes: :no: :no2: :thumbsdown: :thumbsup: :spiteful: O:-) :chinese: :!: :?: :arrow: :idea:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Nastavení prohlížeče

Re: Nastavení prohlížeče

od maxov » 1. květen 2018 16:08

dev píše:
1. květen 2018 13:28
Při stahování si můžeš vybrat kam chceš stahovat, viz obrázek:
Díky, stahoval jsem z "wot replays" a buď jsem si té tabulky nevšiml a automaticky to odklepl, nebo vůbec nevyskočila a stáhlo se to na plochu. Ale asi za a) je správně, teď jsem to zkoušel a jede to jak píšeš, díky.

Re: Nastavení prohlížeče

od dev » 1. květen 2018 13:28

Při stahování si můžeš vybrat kam chceš stahovat, viz obrázek:
Přílohy
MaxthonSnímek20180501132631.png
MaxthonSnímek20180501132631.png (17.92 KiB) Zobrazeno 3758 x

Nastavení stahování

od maxov » 1. květen 2018 07:19

Ahoj, s Maxthonem začínám a nemůžu nikde najít nastavení složky kam se mají stahovat soubory. Nechci zakládat nové téma a tady jsem to nenašel. Soubory se mi defaultně stahují na plochu, a to je asi nejhorší varianta co existuje :-). Chtěl bych si nastavit klasickou složku stahování ve Windows X, ale nepřišel jsem na to jak.

Re: Nastavení prohlížeče

od Marthinius » 14. říjen 2015 18:27

Marthinus píše:Děkuji za rady
Ještě pro upřesnění, přepsat soubory lze. Ale při otevření prohlížeče mi to hlásí chybu a při potvrzení dialogového okna "oprava" se stejně nic nestane...

Re: Nastavení prohlížeče

od Marthinus » 14. říjen 2015 18:13

Děkuji za rady

Re: Nastavení prohlížeče

od Marthinius » 14. říjen 2015 18:12

Bohužel nelze přepsat soubory z mého účtu na guest účet. Píše mi to chybu. Zkoušel jsem to jen ze záložkami, quikaccess. Abych byl konkrétní, nelze přepsat soubor QaConfig.dat
Zkusil jsem ho otevřít v notepad, ale program daný soubor nerozpoznal (lze vidět jen různé znaky čísla atd..nic čitelného). Což je asi pochopitelné.

No nic, tak budu muset být přihlášen...

Re: Nastavení prohlížeče

od R3gi » 14. říjen 2015 17:56

Ahoj,
standardně se pro nepřihlášené uživatele používá jakýsi výchozí účet „hosta“, personalizované změny se projeví až po přihlášení a po odhlášení se opět přepne na účet hosta.
Nejjednodušší je být stále přihlášen. Účet prakticky slouží pouze pro synchronizaci, nic jiného, takže není moc důvodů se vždy odhlašovat. Synchronizované položky si můžeš nastavit klepnutím na ikonku mráčku v pravé horní části hlavního menu, vedle jména. Pokud ti jde o zabezpečení, můžeš prohlížeč zamknout. Poté bude vždy nejprve vyžadováno heslo ke tvému účtu.

Jinak bych to udělal jak říká @Difadon. Pokud i tak chceš raději data přenášet, můžeš je zkusit jednoduše zkopírovat do složky guest. Uživatelské účty se nachází v %appdata%/Maxthon3/Users/.

Re: Nastavení prohlížeče

od Difadon » 14. říjen 2015 12:46

Napadá mě jedna možnost. Přihlas se a vyčkej než se nastaví vše jak potřebuješ. Pak zkus soubory s nastavením zálohovat třeba na plochu. Odhlas se a vyčkej než se načte výchozí nastavení. Pak zkus soubory nastavení nahradit těmi ze zálohy.

Nastavení prohlížeče

od Marthinius » 14. říjen 2015 08:52

Dobrý den,

Po instalaci prohlížeče a prvotního nastavení, což znamená osobní nastavení karet, import záložek a instalace rozšíření jsem se přihlásil ke svému online účtu a provedl synchronizaci daných dat.

Jde mi o to, že jsme provedl přihlášení k online účtu až poté, co jsem vše nastavil. Takže aniž bych musel být přihlášený, měl jsem nastavené karty, záložky a doplňky. Přihlášení používám, jen pro synchronizaci.

Bohužel jsem omylem vymazal uživatelské nastavení (vymazání složky v user složce), kde spadají právě výše zmiňované věci (záložky, nastavení, karty, doplňky). Protože jsem měl vytvořenou zálohu, přihlásil jsem se ke svému účtu a synchronizoval. Vše je zase zpět. Bohužel po odhlášení se mi vše vrátí do defaultního nastavení.

Jde mi tedy o to, že bych rád měl záložky, karty, nastavení a doplňky nastavené tak, jak mám při přihlášení, aniž bych musel být přihlášen. Jak to bylo ze začátku.

Lze tedy nějakým rychlým způsobem přenést dané nastavení, abych vše nemusel znova nastavovat ?...

Snad jsem to napsal srozumitelně ... :-D

Přihlášení mi slouží jen kvůli synchronizaci.