Greasemonkey

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:lol: :-D :mrgreen: :lol: :-) :-O O_o ;-) :neutral: :clap: 8-) :geek: :nerd: :-? :-( :cry: :D: :-x >:-( :-P :oops: >:-) :evil: :roll: :X :eek: 8-O :yes: :no: :no2: :thumbsdown: :thumbsup: :spiteful: O:-) :chinese: :!: :?: :arrow: :idea:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Greasemonkey

Re: Greasemonkey

od sjumbo » 2. březen 2013 14:47

tak skvělá zpráva pro všechny co by chtěli violentmonkey používat,dneska jsem aktualizoval maxthon na nejnovější verzi a všechno jede naprosto v poho. Takže Huráááá :D :D :D .
Jen malá připomínka na slabším pc to zpomalí načítání stránek dost citelně ale v trochu normální sestavě jede vše tak,že to ani nepoznáte. 8) 8)

Re: Greasemonkey

od sjumbo » 20. únor 2013 10:11

tak se mi podařilo úspěšně naistalovat, jenže se mi nedaří vložit jakýkoliv skript. Pro Operu to běží naprosto v pohodě jen Maxthon to jakoby vůbec nepustí k instalaci skriptů,neporadíte někdo jak obajít instalaci a vloži skript ručně do violentmonkey. Během měsíce byli asi tři aktualizace ale ani jedna na Maxthonu nejela. :cry: :cry:

Re: Greasemonkey

od dev » 28. leden 2013 18:20

Re: Greasemonkey

od sjumbo » 23. leden 2013 00:51

sjumbo píše:Přiznám se, že nemám tolik zkušeností s maxthonem,takže nevím jestli jsem ten doplněk neměl někde ještě po instalaci povolit. Jinak výsledek je tady http://prntscr.com/q2y3p při kliknutí pravou myší se v nabídce neukáže možnost kopírovat adresu url. Tak jako při přechodu na jiné stránky viz: http://prntscr.com/q2zdr
tak jsem hledal :D a našel doplněk je povolený

Re: Greasemonkey

od sjumbo » 23. leden 2013 00:23

Přiznám se, že nemám tolik zkušeností s maxthonem,takže nevím jestli jsem ten doplněk neměl někde ještě po instalaci povolit. Jinak výsledek je tady http://prntscr.com/q2y3p při kliknutí pravou myší se v nabídce neukáže možnost kopírovat adresu url. Tak jako při přechodu na jiné stránky viz: http://prntscr.com/q2zdr

Re: Greasemonkey

od dev » 22. leden 2013 17:28

Zkus jestli funguje tento doplněk:
http://skyfile-sync.maxthon.com/shared_ ... ap.mxaddon

Re: Greasemonkey

od sjumbo » 22. leden 2013 02:53

tady je link na greasemonkey: http://www.greasespot.net/ a k tomu se používá přímo skript Click Trap Remover And Shortlinker. Odkaz na něj je http://userscripts.org/scripts/show/151155

Re: Greasemonkey

od dev » 20. leden 2013 08:40

Nejlepší byl asi More Scripts, ale už se bohužel nevyvíjí... http://addonsmx.maxthon.com/cs/post/2715

Ale snad by šel ten script pro FarmVille vložit i přes blokování reklam. Kdyžtak na něj dej link a já to zkusím.

Greasemonkey

od sjumbo » 19. leden 2013 22:24

Prosím neví tady někdo,zda se dá nějak do maxthonu nainstalovat Greasemonkey.Popřípadě jiný program stejných funkcí. Jde mi o to,že přes Greasemonkey se dají kopírovat odkazy publikovaných dárků ve hře farmville na facebooku a protože používám maxthon jako hlavní prohlížeč a farmville na něm běží bez problémů rád bych i při hraní využíval primárně maxthon. Popřípadě pokud někdo víte jak dostat z publikovaných dárků odkazy tak abych je nemusel složitě pouštět na zeď a pak teprve ze zdi kopírovat.