Synchronizace

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:lol: :-D :mrgreen: :lol: :-) :-O O_o ;-) :neutral: :clap: 8-) :geek: :nerd: :-? :-( :cry: :D: :-x >:-( :-P :oops: >:-) :evil: :roll: :X :eek: 8-O :yes: :no: :no2: :thumbsdown: :thumbsup: :spiteful: O:-) :chinese: :!: :?: :arrow: :idea:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Synchronizace

Re: Synchronizace

od noah07 » 4. červenec 2018 17:11

Ráno jsem přeinstaloval maxthon a od rána 09:00 do 17:05 nedokázal synchronizovat oblíbené.....o přehrávání videí ani nemluvě...nelze načíst a chce to po mě doinstalovat plugin.....tohle u tohoto prohlížeče nikdy nebylo,proto ho používám již od verze classic...zamrzá,padá,neaktualizuje se sám,nejdou přehrát videa...když tyto problémy někumu řeknete tak si ho určitě nainstaluje....doposavad to byl výchozí prohlížeč,bohužel nyní je to google chrome a maxthona mám jen dokud si ručně na papír nepřepíšu přihlašovací údaje a hesla a pak letí.....

Re: Synchronizace

od OldStanda » 3. říjen 2017 08:37

Někdy sice vyskočí vykřičník, ale oblíbené se synchronizují. Akorát hapruje seřazení nově přidaných stránek (složek), i když si to v PC seřadím, tak se to při synchronizaci přehodí špatně. Zatím to musím přehodit na zmíněné adrese https://www.uu.me/, aby to bylo správně. Tohle webové nastavení asi bude moct za stávající problémy se synchronizací.

Re: Synchronizace

od Peking » 30. září 2017 18:14

Jo mě taky, ale nevím jak se jí to povedlo když stále ukazuje vykřičník.

Re: Synchronizace

od OldStanda » 30. září 2017 14:42

Synchronizace Oblíbených začala fungovat, doufám že na dlouho ;-)

Re: Synchronizace

od OldStanda » 29. září 2017 20:42

Zatím to nemá řešení, ani na globálním fóru si na to nikdo nestěžuje.
Přihlášení do účtu funguje, synchronizace hesel (passkeeper) taky, oblíbené (maxnote) nefungují, zbytek (nastavení, rozšíření, adresní řádek, rychlý přístup) nemám vysledované.
Tím že vydali během 10 dní 3 aktualizace, tak asi nadělali nové bugy, které hned záplatují. Ty oblíbené mě štvou, dost často si tam přidávám aktuálně důležité stránky, kdy před vypnutím dávám schválně synchronizaci, abych je měl posléze na ostatních PC/NB/telefonu.
Zjistil jsem, že se dá dostat do úložiště (maxnote, paskeeper, uumail) na téhle https://www.uu.me/ adrese, kde to nemám aktualizované. Možná má spuštění tohoto (nevím, jak to běží dlouho) nějaký vliv na synchronizaci.

Edit: Poslední přidanou stránku tam mám z 24.9.2017.

Edit2: Oblíbené se nesynchronizují směrem do úložiště, zkusil jsem ve VBoxu čistou instalaci MX5 a oblíbené se z úložiště synchronizovaly, akorát starší verze, která tam aktuálně je. Klasicky byly zpřeházené (což je pokaždé u nové instalace), přitom to je v úložišti seřazeno správně. Dokonce tam jsou i ikony stránek, což by bylo super, kdyby se automaticky synchronizovaly, protože to doteď nebylo.

Re: Synchronizace

od Peking » 29. září 2017 20:21

A přehrání na starou verzi nepomůže. Takže R.I.P favorite bookmarks

Re: Synchronizace

od Peking » 29. září 2017 19:09

Stejný problém, má to řešení ? Dá se dostat do toho uložiště a synchronizovat to ručně? Sakra proč mám pocit, že tahle aktualizce to totálně rozbila. v brzkých dnech čekám 5.1.2.4000

Re: Synchronizace

od OldStanda » 28. září 2017 14:45

Dnešní verze 5.1.2.3000, vyzkoušená na jednom zařízení, kde Synchronizace stále končí vykřičníkem. Sice se mi zdá, že se Oblíbené synchronizovaly, ale ne do poslední verze, protože to z ostatních zařízení nešlo.

Synchronizace

od OldStanda » 28. září 2017 09:14

Po dlouhé době zafungovala automatická aktualizace (asi měli důvod) na 5.1.2.2000, jenže mi přestala fungovat synchronizace.
Na 4 PC/NB to samé, nepomáhá ani odhlášení + přihlášení (to funguje). Někdy mívají sem tam výpadek, ale tohle je nejspíš od té aktualizace (cca 2-3 dny), což jsem zjistil, díky nepřenášení oblíbených.
mx-sync.png
mx-sync.png (2.46 KiB) Zobrazeno 1915 x