Maxthon 6 a usínání ntb

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:lol: :-D :mrgreen: :lol: :-) :-O O_o ;-) :neutral: :clap: 8-) :geek: :nerd: :-? :-( :cry: :D: :-x >:-( :-P :oops: >:-) :evil: :roll: :X :eek: 8-O :yes: :no: :no2: :thumbsdown: :thumbsup: :spiteful: O:-) :chinese: :!: :?: :arrow: :idea:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Maxthon 6 a usínání ntb

Re: Maxthon 6 a usínání ntb

od LuCash » 6. červen 2021 23:14

Maxthon 6 a usínání ntb

od Matýsek » 26. květen 2021 23:04

Zdravím,

nedávno jsem nainstaloval MX6, protože v 5ce mi z nějakého důvodu přestal fungovat Adblock na Youtube a třeba i bankovnictví mě upozorňovalo, že mám starý prohlížeč.
Jenže, zjistil jsem, že 6ka má celkem dost nedostatků, jako třeba absenci přepínání karet pomocí f2/f3 kláves, v nastavení toho dobře půlka chybí oproti 5ce a hlavně - největší problém, který mi úplně brání přejít na 6ku je zamrznutí ntb při přechodu do režimu spánku.
Nepotkal jste se s tím už někdo? Děje se to jenom když je zapnutý MX6.
Po stisknutí režimu spánku zhasne klávesnice, myš i monitor, ale ntb jakoby jede dál, ale bez obrazu a možnosti cokoli s ním dělat. Po několika minutách tohohle statusu quo se ntb kompletně vypne. V event logu vidím jenom chyby "Předchozí vypnutí systému bylo neočekávané." nebo "Systém se znovu restartoval, aniž by se předtím zcela vypnul. Tato chyba mohla být způsobena tím, že systém přestal reagovat, selhal nebo že došlo k neočekávané ztrátě napájení." víc nic zajímavýho jsem tam neviděl.

Mám MX6 Version 6.1.2.1000(64bitový)0508
Win 10 pro 64bit

Nějaký nápad? V tuhle chvíli je to pro mě no-go důvod, kvůli kterému na něj nepřejdu.

Díky moc.
S pozdravem,
Matýsek