Jak odstranit stránku

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:lol: :-D :mrgreen: :lol: :-) :-O O_o ;-) :neutral: :clap: 8-) :geek: :nerd: :-? :-( :cry: :D: :-x >:-( :-P :oops: >:-) :evil: :roll: :X :eek: 8-O :yes: :no: :no2: :thumbsdown: :thumbsup: :spiteful: O:-) :chinese: :!: :?: :arrow: :idea:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Jak odstranit stránku

Re: Jak odstranit stránku

od R3gi » 21. září 2015 11:48

To je zbytečně brutální řešení, které zabere mnoho času, navíc budeš muset řešit zálohování, konfiguraci, opětovnou instalaci ovladačů a všech programů. Tyto infiltrace jsou vcelku běžné a obvykle nebývá problém je odstranit… Zdá se, že Sogou je poměrně časté. Mělo by stačit spustit hloubkový test pomocí Malwarebytes, případně se řídit některým z podrobnějších návodů na Internetu.

Re: Jak odstranit stránku

od MirekDream » 20. září 2015 18:33

Dík za rychlou pomoc, ale nic nepomohlo. Zbývá mě než přeinstalovat pc.

Re: Jak odstranit stránku

od R3gi » 20. září 2015 18:08

Ahoj, nepomůže ani když si klepneš na tlačítko „Použít startovací stránku Maxthon“? Objevuje se „Sogou“ i v jiných prohlížečích?
Domovská stránka.png
Domovská stránka.png (29.06 KiB) Zobrazeno 1137 x
Asijské instalátory programů obsahují často hromadu bordelu a jsem si docela dost jistý, že sogou je malware nebo browser hijacker.
Zkus mrknout, zda se ve Správci rozšíření Maxthonu nenachází nějaké neznámé rozšíření. Pokud ano, vypni ho nebo rovnou odinstaluj.
Podíval bych se do seznamu nainstalovaných programů, zda se tam nenachází něco podezřelého a pokud ano, tak bych to odinstaloval.
Přidat nebo odebrat programy.png
Určitě bych poté provedl antivirovou kontrolu systému na přítomnost malwaru, adwaru a podobných nezvaných hostů. Osvědčil se mi na to program Malwarebytes (zdarma), ale měl by to zvládnout jakýkoliv dobrý bezpečnostní systém.
Potom bych to zkusil znovu přenastavit, pokud se to bude potom i tak vracet, bude třeba se na to podívat trochu důkladněji.

Jak odstranit stránku

od MirekDream » 20. září 2015 15:40

Zdravím vše, muže mě někdo poradit jak se mám zbavit stránky http://123.sogou.com/?22075 . Při instalaci programu na mě vyskočil odkaz na tu to stránku, chtěl jsem tento odkaz zrušit, ale nejspíš jsem to dal instalovat (bylo to v čínštině). Při spuštění maxthonu jsem měl jako hlavní stránku seznam.cz ale pořad mě jako uvítací stránka naskočí tento odkaz http://123.sogou.com/?22075. Zkoušel jsem odinstalovat maxthon a nepomohlo ani, když jsem dal v nastavení domovskou stránku seznam.cz. Co stým? Dík za pomoc.