Znovu online

Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Zde můžete přímo komunikovat s adminy, moderátory a dalšími členy týmu Maxthon.cz.
Pokud máte nějaký dotaz, problém, připomínku či nápad na zlepšení fungování tohoto webu a jeho souvisejících aktivit, zde je to pravé místo :-)

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:lol: :-D :mrgreen: :lol: :-) :-O O_o ;-) :neutral: :clap: 8-) :geek: :nerd: :-? :-( :cry: :D: :-x >:-( :-P :oops: >:-) :evil: :roll: :X :eek: 8-O :yes: :no: :no2: :thumbsdown: :thumbsup: :spiteful: O:-) :chinese: :!: :?: :arrow: :idea:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Znovu online

Re: Znovu online

od Culprit » 10. prosinec 2011 18:45

Všem se omlouvám.

Po vypnutí VPS serveru, na kterém maxthon.cz běžel jsme čekali dlouhou dobu, než správci VPS byli ochotni spustit VPS alespoň na dobu nezbytně nutnou pro stažení dat. Podařilo se. Nyní jsme na jiném VPS. Takže to budu více sledovat.

Na tomto serveru v této chvíli běží současně 2 domény a od ledna či února budou 3. Jedná se o http://www.maxthon.cz a http://www.phpbb3hacks.com se subdoménou http://socialnetwork.phpbb3hacks.com/, která vytěžuje server nejvíce. ;)

Re: Znovu online

od sioga » 10. prosinec 2011 14:27

no tusil jsem ze mozna nekdo utoci kdyz tady casto spamovali roboti, ale nejak jsem nevidel duvod proc by nekdo byl v tom interesovany.
uz jsem se taky bal ze asi nekdo rozhodl tento web zrusit, a uz jsem hledal altenativy ci udelat svuj pripadne.
ale nakonec na mezinarodnim foru to neni tak strasne jak jsem si myslel, a hlavne ze je odezva i kdyz vyvoj je az v cine, do zadneho jineho prohlizece nemuzu tak ovlivnit vyvoj ci aspon napravu.
tak budu zatim doufat ze budou odstranovat soucasne mensi chyby a bude min novych.

Re: Znovu online

od Danjar » 9. prosinec 2011 15:15

Tez jsem zacinal mit strach, ze uz k obnoveni nedojde. UF!!! :D

Znovu online

od dkas » 9. prosinec 2011 15:06

Díky za znovuzprovoznění, už jsem se začínal bát :thumbsup: