Formuláře

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:lol: :-D :mrgreen: :lol: :-) :-O O_o ;-) :neutral: :clap: 8-) :geek: :nerd: :-? :-( :cry: :D: :-x >:-( :-P :oops: >:-) :evil: :roll: :X :eek: 8-O :yes: :no: :no2: :thumbsdown: :thumbsup: :spiteful: O:-) :chinese: :!: :?: :arrow: :idea:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Formuláře

Re: Formuláře

od sioga » 3. prosinec 2012 15:34

zkusil jsem na jinem pc a tam to jde. tak jsem aspon aspon to docasne vyresil ze zkopiroval uzivatelska data rucne, i kdyz porad synchronizace na mem pc porad nefunguje. ale tak zatim je to stejne jen docasne.

Re: Formuláře

od sioga » 2. prosinec 2012 18:44

taky se mne to delo, ted uz tam posledni dobou nechodim, psal jsem i na globalni forum, a zadny problem nevidi. podle mne to ma problem s ssl a porad menici adresou kvuli bezpecnosti, asi maxthon pamatuje jen konkretni adresu a ne ridi jen podle domeny. no uvidime, mozna nasledujici generace bude fungovat lepe.

jinak mam problem podobny, ohledne formulari, nejak pred par dni, pri nove instalaci, blblo synchronizace, vubec nic nechtelo, pak aspon oblibene se natahli, ale posledni rok sbirana vyplnovani formularu zmizela. takze jsem zas na tom stejne jako bylo pred zavedenim te funkce. neni nejaka tajna dvirka jak je obnovit, neco jako online bookmarks v mx2?

Formuláře

od rkhl » 18. listopad 2012 17:07

Měl bych dotaz. Vyplním si přihlašovací údaje na aukro.cz. Vždycky chvíli v pohodě, ale jednou za čas se stane, že přijdu na přihlašovací stránku a není to vyplněné. Tak to znova vyplním a uložím, chvíli v pohodě, ale jednou po čase zase nevyplněno a tak stále dokola. Používám nejnovější verzi.