Nechce najít update

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:lol: :-D :mrgreen: :lol: :-) :-O O_o ;-) :neutral: :clap: 8-) :geek: :nerd: :-? :-( :cry: :D: :-x >:-( :-P :oops: >:-) :evil: :roll: :X :eek: 8-O :yes: :no: :no2: :thumbsdown: :thumbsup: :spiteful: O:-) :chinese: :!: :?: :arrow: :idea:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Nechce najít update

Re: Nechce najít update

od fantom004 » 14. leden 2017 10:01

Ale, ale. Že by vývojáři konečně zamakali na vyhledávání updatů?

Nedávno mi maxthon nabídl aktualizaci!! No nemožné tý jo :-)

Re: Nechce najít update

od OldStanda » 21. říjen 2016 09:21

Už je i 4.9.4.1100 beta viz. Release Notes. Na Facebooku přestaly poskakovat zvětšené příspěvky, jen na Streamu se stále přepíná velikost video okna (používám 150% zoom).

Re: Nechce najít update

od R3gi » 12. říjen 2016 22:38

@OldStanda No vida, to je přesně to, o čem mluvím. Přestože je verze 4.9.4.1000 označena jako stabilní a je dostupná na kdejakém úložišti, na oficiálních stránkách visí stále starší verze. V seznamu změn však vedena je. Prostě bordel.

Diskuzi o Vivaldim bych možná směřoval do jiného vlákna (třeba sem), tady je to přeci jen trochu mimo téma :-)
Zobrazit/skrýt

Re: Nechce najít update

od OldStanda » 12. říjen 2016 07:23

On je už i novější Maxthon 4.9.4.1000. Vivaldi je dobrej, nemám vyzkoušené, jak je to s účtem, aby se přes něj aktualizovali aspoň oblíbené, u gest myší by to chtělo vlastní nastavení (hlavně povolit levé tlačítko), což je pro mě základ. Jinak také má svoje mouchy, u aktualizace ikon stránek krachuje (32 i 64-bitová verze).

Re: Nechce najít update

od fantom004 » 11. říjen 2016 16:24

Už jsem to aktualizoval ze stránek :thumbsup:

K tomu špehování, dneska už je to fuk. Nevíš co ti dělá pomalu Windows a ostatní programy. Všechny tě beztak sledují co děláš.. :nerd: :nerd:

Re: Nechce najít update

od R3gi » 11. říjen 2016 12:39

Ahoj,
automatické zjištění nové verze nikdy nefungovalo. Problém je známý, mnohokrát nahlášený, ale nikdo s ním nikdy nic nedělal. Jediná možnost, jak provést aktualizaci prohlížeče je ruční stažení a instalace novější verze ze stránek Maxthon.com, kde je aktuálně dostupná verze 4.9.3.1000. Další možností je stažení MX5 (Maxthon 5), který je aktuálně stále ve fázi testování. Bohužel, i nejnovější verze Maxthonu je zastaralá a může docházet k problémům. V současné době je také diskutována aféra údajného špehování uživatelů.

Osobně již považuji vývoj prohlížeče, úroveň komunikace v pracovních týmech a pracovní postupy za nevyhovující a opravdu bych doporučil zvážit, zda z bezpečnostních i funkčních důvodů raději nepřejít na jiný prohlížeč, například bohatě vybavený Vivaldi, který může být více než seriozní náhradou.

Nechce najít update

od fantom004 » 10. říjen 2016 15:41

Ahoj po druhé,

Právě jsem zjistil, že se mi nechce Maxthon ani aktualizovat. Když kliknu na "O prohlížeči.." tak mi napíše, že je aktuální. Což je blbost. 8-)
Mám verzi: v4.4.8.2000

To musím aktualizovat ručně? :eek:

Díky za odpověď, popřípadě vyřešení problému. :chinese: