Vymazání našeptávačů hesel adres

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
pafka
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 20. srpen 2007 15:05

Vymazání našeptávačů hesel adres

Příspěvek 20. srpen 2007 15:29

Potřebuju vymazat heslo, který se mi automaticky doplní při přihlašování na seznam a podobných věcech , prostě poprví po instalaci maxthonu2 jsem to blbě odkik a teť mi může do meilu kdokoliv kdo zná mojí adresu :(
taky nevi jak vymazat adresy(v panelu adresy), když zadám např A tak se mi pod tim vysune všech adresy na A co se tam zadávaly u IE to myslim šlo přez dočasný soubory smazat

a vymazání našeptávačú v gooooogle seznam a podobných věcech
(podobná věc jako ty adresy)

Moc díky za rady.

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 26. srpen 2007 15:30

Co se týče hesel, tak se podívej do centrum nastavení a Formuláře. Tam si s tím mužeš pohrát.

Ostatní věci až budu sedět u Maxthonu a Windowsů

pafka
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 20. srpen 2007 15:05

Příspěvek 4. září 2007 12:01

problém vyřešen stačí stáhnout prográmek na mazání stop při prohlížení internetu, takže to s maxthonem2 nemá nic společnýho

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 4. září 2007 13:30

Tak sem dej svůj postup řešení, a ne jen žes to vyřešil. Včetně odkazu na stažení software.

Uživatelský avatar
Danjar
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 117
Registrován: 6. únor 2007 13:14

Re: Vymazání našeptávačů hesel adres

Příspěvek 5. září 2007 11:51

pafka píše:Potřebuju vymazat heslo, který se mi automaticky doplní při přihlašování na seznam a podobných věcech , prostě poprví po instalaci maxthonu2 jsem to blbě odkik a teť mi může do meilu kdokoliv kdo zná mojí adresu :(
taky nevi jak vymazat adresy(v panelu adresy), když zadám např A tak se mi pod tim vysune všech adresy na A co se tam zadávaly u IE to myslim šlo přez dočasný soubory smazat

a vymazání našeptávačú v gooooogle seznam a podobných věcech
(podobná věc jako ty adresy)

Moc díky za rady.
Klikni na "Nastroje" "Moznosti internetu" "Obsah", kde pak kliknes u Automatickeho dokoncovani na "Nastaveni" a tam si to vypnes.

Odpovědět