On line data(nastaveni M2) na svuj web

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
panet
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 39
Registrován: 24. duben 2007 08:48

On line data(nastaveni M2) na svuj web

Příspěvek 6. prosinec 2007 09:42

Funkce udrzujici nastaveni (oblibene) na webu je dobra, ja akorat nemam moc duvery ve veci, ktere jsou mimo mne :-). Nevi nekdo, jestli se neuvazuje ao moznosti nakonfigurovat ulozeni dat na libovolny web. Technicky vzato by to nemel byt prece problem (pro vyvojare, pro me by byl).

Jako si muzu trebau Sunbirdu a podobnychg nadefinovat, kde ma lezet databaze, tak i tady kdyby to slo.

Dik za odpovedi.
uzivatelem MyIE cca od 2004, po M2 a M3, od 2011-04 FF

DanielX
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 29
Registrován: 24. září 2007 20:20

Re: On line data(nastaveni M2) na svuj web

Příspěvek 6. prosinec 2007 20:48

Nevim jestli nejsem lehce OT, ale me se nepodarilo provest upload treba odkazu na NET. Pise mi to ze sluzba nebyla spustena... sakra jak to zprovoznit? Pouzivam M2 na vice mistech a online zalozky bych uvital

panet
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 39
Registrován: 24. duben 2007 08:48

Re: On line data(nastaveni M2) na svuj web

Příspěvek 6. prosinec 2007 21:05

DanielX píše:Nevim jestli nejsem lehce OT, ale me se nepodarilo provest upload treba odkazu na NET. Pise mi to ze sluzba nebyla spustena... sakra jak to zprovoznit? Pouzivam M2 na vice mistech a online zalozky bych uvital
Je fakt, ze ted to nepouzivam, ale predtim jsem mel problemy s velikosti oblibenych. Pokud jsem jich mel hodne, za nekolik let, proste to neslo.
uzivatelem MyIE cca od 2004, po M2 a M3, od 2011-04 FF

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 7. prosinec 2007 06:46

1) Problém s velikostí oblíbených je znám. Velikost oblíbených je v současné době omezena na 200k.
2) Služba se spouští přímo při startu Maxthon. Při prvním spuštění Maxthon, byl výběr jestli spustit Maxthon se sdílením nastavením, tedy bez možnosti online oblíbených, nebo s osobním nastavením.
Nutno mít Maxthon spuštěný s osobním nastavením a v Centrum nastavení mít povoleno v Oblíbených "Povolit službu Maxthon online odkazů".
3) Přepnutí oblíbených na jiný web zatím není.

Lucifer
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 24
Registrován: 3. září 2007 12:58

Příspěvek 7. prosinec 2007 08:12

U mne to je funkcni, ALE ne pokud jsem pripojen pres proxy = v praci. I kdyz mam nadefinovanou proxy vcetne autorizace tak po prihlaseni po chvili zahlasi ze se nebylo mozne pripojit se k online oblibenym (nepamatuji si tu hlasku presne). Pritom pro samotne prihlaseni k svemu uctu je to OK, pres stejnou proxy normalne pak v Maxthonu funguji... :?: Doma s pripojenim pres router/NAT je to v pohode a funguje to jak ma.

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 7. prosinec 2007 21:32

Lucifer píše:U mne to je funkcni, ALE ne pokud jsem pripojen pres proxy = v praci. I kdyz mam nadefinovanou proxy vcetne autorizace tak po prihlaseni po chvili zahlasi ze se nebylo mozne pripojit se k online oblibenym (nepamatuji si tu hlasku presne). Pritom pro samotne prihlaseni k svemu uctu je to OK, pres stejnou proxy normalne pak v Maxthonu funguji... :?: Doma s pripojenim pres router/NAT je to v pohode a funguje to jak ma.
Ano musím potvrdit, že přes proxy je problém.
Jen netuším na které straně. Jestli na straně Maxthonu nebo Maxthonu.
Myslím tím prohlížeč nebo server.
Řekl bych, že je to nejspíš problém nastavení proxy. Vypadá to, že Maxthon k ukládání online oblíbených nevyužívá standardní HTTP protokol. Proto na proxy dochází k zahození paketů při posílání dat na server. Protože na proxy serveru protokol, kterým jsou posílána data na server, je zakázán.

Odpovědět