Dialogove okno - Vyberte profil

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
tOplOaDer
Bažant
Bažant
Příspěvky: 5
Registrován: 25. duben 2007 23:30

Dialogove okno - Vyberte profil

Příspěvek 19. leden 2008 23:43

Mam problem s timto oknem.. na mnoho strankach se zobrazuje porad i kdyz treba otevru odkaz na te strance.. Jak se tohoto okna zbavim? Napriklad vyskakuje pri prihlaseni do emailu na seznamu kdyz tam je vice uzivatelskych jmen, tak abych si vybral ktery chci.. ale me to okno rozciluj a radsi ho chci vypnout.. dik :twisted:

Uživatelský avatar
shaana
Blázen na kopci
Blázen na kopci
Příspěvky: 309
Registrován: 28. leden 2007 21:17

Příspěvek 20. leden 2008 00:30

Pár doplňujících otázek:

Maxthon 1 nebo Maxthon 2?
Nainstalovaný Roboform?

Pak uvidíme 8)
Verze: Maxthon 1 Poslední, Maxthon 2 Poslední, Maxthon 3 Poslední...

Obrázek Obrázek Obrázek

tOplOaDer
Bažant
Bažant
Příspěvky: 5
Registrován: 25. duben 2007 23:30

Příspěvek 20. leden 2008 06:37

no kategorie fora sedí :) Maxthon 2.0.7.1245
Bez Roboformu..

Proste stranka a kdyz chci otevrit jakejkoli odkaz na ty strance tak se otevre ale vzdy vyskoci to okno "Vyberte Profil".. :(

DanielX
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 29
Registrován: 24. září 2007 20:20

Příspěvek 20. leden 2008 12:08

Me to dela taky a nic jsem neinstaloval najednou to zacalo kdyz zapnu Maxika v me defaultni Google strance. Prestoze dam volbu aty me s tim neotravuje pri dalsim zapnuti je to tam zase ale jen po restartu. Kdyz ho jen vypnu a zapnu tak to nedela. Maxthon 2.0.7.1245

Uživatelský avatar
shaana
Blázen na kopci
Blázen na kopci
Příspěvky: 309
Registrován: 28. leden 2007 21:17

Příspěvek 20. leden 2008 13:57

V tom případě to je IMHO záležitost duplicitních záznamů ve vyplněných formulářích, měl jsem podobný problém - dva formuláře které spolu kolidovaly Google-Mail a Google-Adsense. Řešení bylo, že jsem Adsense deaktivoval v centru nastavení a byl klid.
Verze: Maxthon 1 Poslední, Maxthon 2 Poslední, Maxthon 3 Poslední...

Obrázek Obrázek Obrázek

tOplOaDer
Bažant
Bažant
Příspěvky: 5
Registrován: 25. duben 2007 23:30

Příspěvek 20. leden 2008 21:07

no mozna na tom neco bude.. sice sem to zkusil vypnout v centru nastaveni, ale nejak to efekt nemelo, ale rad bych smazal vsechny formulare ze vsechn stranek a nasypal to tam znova. Zacit uplne nacisto.. akorat sem nikde nenasel kde se daji odstranit vsehcny formulare v M2..poradite pls ? :(

Uživatelský avatar
shaana
Blázen na kopci
Blázen na kopci
Příspěvky: 309
Registrován: 28. leden 2007 21:17

Příspěvek 20. leden 2008 21:20

Centrum nastavení -> Formuláře

v seznamu formulářů kliknout na název, rozbalí se nabídka a tam je smazat

bohužel fyzicky to je asi někde v nějakým zakryptovaným souboru takže unixáckým způsobem nevím :)
Verze: Maxthon 1 Poslední, Maxthon 2 Poslední, Maxthon 3 Poslední...

Obrázek Obrázek Obrázek

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 20. leden 2008 21:37

unixovym zpusobem to taky jde.
Vyuzil jsem to nekolikrat. a byl jsem pak nad miru spokojen. Jen je trosicku opruz to pak vsechno znova nastavovat.

Smazat <<Install adresar>>/<<muj ucet>>
A nebo pri sdilenem uctu to asi bude <<Install adresar>>/Config

Jen si dat trosicku pozor, pro jistotu pred tim to vsechno zalohovat. Ale to je snad samozrejme.

kmochna
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 179
Registrován: 11. červenec 2007 22:33

Příspěvek 21. leden 2008 06:24

no mozna na tom neco bude.. sice sem to zkusil vypnout v centru nastaveni, ale nejak to efekt nemelo, ale rad bych smazal vsechny formulare ze vsechn stranek a nasypal to tam znova
Prděl bych na nastavení,smazal bych soubor s formuláři.Na sdíleném účtu je to tato cesta: Maxthon2\SharedAccount\Data .tam je soubor Form.dat.Při vypnutém Maxthonu soubor smazej(přesuň,zálohuj),spusť Maxthon -měl by si vytvořit nový.

Odpovědět