Zobrazeni rychlosti nacitani stranky

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
Uživatelský avatar
sejvi
Bažant
Bažant
Příspěvky: 6
Registrován: 27. únor 2008 07:36

Zobrazeni rychlosti nacitani stranky

Příspěvek 27. únor 2008 07:46

Zdravim, u Maxthonu1 se mi libilo ze dole ve spodni liste, vedle LOVCE REKLAM byla zobrazena aktualni rychlost nacitane stranky (v kB). Vcera jsem presel na Maxthon2 a zobrazeni aktualni rychlosti nikde nevidim. Proto se ptam, zda se da nekde nastavit aby se mi atualni rychlost nacitanych stranek zobrazovala? Predem diky za odpoved.

kmochna
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 179
Registrován: 11. červenec 2007 22:33

Příspěvek 27. únor 2008 23:49

Klik levým myšákem a zaškrtnout:

Obrázek

Uživatelský avatar
sejvi
Bažant
Bažant
Příspěvky: 6
Registrován: 27. únor 2008 07:36

Příspěvek 28. únor 2008 07:42

Diky moc, jsem spokojenej...

kmochna
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 179
Registrován: 11. červenec 2007 22:33

Příspěvek 1. březen 2008 00:20

Není zač. :wink:

panet
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 39
Registrován: 24. duben 2007 08:48

Příspěvek 11. duben 2008 21:36

Ja bych se pripojil k tematu (nazev to snese).

Me (a to delalo uz ve verzi M1) to ukazuje porad o 28kB vic (nula je proste na 28 :) ). Vim, ze za to muze Kerio, ale jine merice, treba Netmeter, to nezkresluje, jen Maxthon.

Setkal se nekdo s necim podobnym?
uzivatelem MyIE cca od 2004, po M2 a M3, od 2011-04 FF

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 12. duben 2008 09:19

panet píše:Ja bych se pripojil k tematu (nazev to snese).

Me (a to delalo uz ve verzi M1) to ukazuje porad o 28kB vic (nula je proste na 28 :) ). Vim, ze za to muze Kerio, ale jine merice, treba Netmeter, to nezkresluje, jen Maxthon.

Setkal se nekdo s necim podobnym?
Toto být windows.
Je to věc práce ovladačů a operačního systému. OS Windows permanentně něco kontroluje, tudíž je tam stále nějaký traffic.
Proč Maxthon ukazuje 28 a Netmeter nic?
Naskýtá se odpověď: Každý z programů využívá jiné funkce. Netmeter může být přímo posazen na eth0 (síťová karta) a Maxthon využívá standardní funkce OS, tedy používá traffic počítaný přímo OS.

majkl
Bažant
Bažant
Příspěvky: 1
Registrován: 13. červen 2008 10:32

Příspěvek 13. červen 2008 10:44

zdravim...
ať dělám, co dělám, tak mne to furt nějak nejde...
Obrázek
pak mám ještě další věci-v jedničce byly dvě hledací okýnka-jedno na hledání na webu a druhý na stránce, kdy jsem si mohl jednoduše v okýnku napsat co hledám a pak lupo skákat po dalších výskytech, teď mi to nejde... a taky mi nejde scrollováním na záložkách v těch záložkách listovat. V nastavení je pouze při držení PTM... je možné to nějak pořešit? (klidně i po ICQ či PM). Pak se chci zeptat, zda jdenějak odpoutat záložku od hlavního okna,ale aby zůstaly alespoň nějaké možnosti k oknu a ne jen okno jako takové... v jedničce to šlo tak, že jsem si v hlavním okně vedle sebe otevřel (uvolnil) třeba dvě nebo tři záložky, pracoval s nimi a pak si je mohl zase maximalizovat do hlavního okna. Ve dvojce se mi povedlo jej maximálně úplně odtrhnout, ale už s ním nic dalšího neudělám, ani nijak nezískám eventuelně další adresu po proklikání jinam a práce je defakto v pytli... předem díky... ;)

Odpovědět