Lišta s panely

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
marsoft
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 20. březen 2008 00:49

Lišta s panely

Příspěvek 20. březen 2008 01:02

Přešel jsem na nový Maxthon, ale oproti jedničce jsem zatím dosti zklamaný, můžete mi prosím poradit jak vyřešit tyto problémy:

1. Přepínání mezi TABy pomocí pr.tlačítka a kolečka myši - v jedničce často používané, tady to sice taky funguje, ale vadí mi, že se mi pod kurzorem nezobrazí seznam otevřených TABů jak v Maxthonu 1.x - jde to zapnout?
2. Dá se nějak předělat zobrazování historie do bočního panelu?
3. Maxthon 1.x jsem měl nastavený takto: pokud jsem najel myší navrch obrazovky, objevila se mi normální nabídka - menu, adresový řádek, oblíbené položky atd. - pokud jsem zajel myší níž, tato nabídka se mi schovala a ve vrchní části obrazovky jsem měl jen lištu s otevřenými TABy - takto http://maxthon.neo101.nl/MaxthonGuide/e ... h06-01.gif , takže jsem měl hezky přehled co kde mám otevřený a mohl jednoduše přepínat mezi nimi...dá se to nějak nastavit? Hraji si s tím už asi hodinu, ale pokaždé se mi schová úplně vše...
4. Tato otázka souvisí s tou předchozí - pokud mám nastavené automatické skrývání, skrývá se mi i spodní lišta - s ukazatelem načtení stánky, datovým tokem apod. - dá se to nějak nastavit aby byla zobrazená furt, ikdyž mám zaplé automatické skrývání?
5. Dá se nějak nastavit rychlost zobrazování té schované nabídky po najetí myši navrch obrazovky? Přijde mi, že to je hodně citlivý a stačí abych vyjel trochu do horního rohu (v Gmailu tam je menu s Google Documenty a Calendarem), tak už se mi hned zobrazí ta mnou schovaná nabídka a překryje mi prohlíženou stránku

Díky za odpovědi (snad je můj popis pochopitelný:))!

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 20. březen 2008 15:38

Toho co máš zobrazeného na obrázku docílíš tím, že si necháš zobrazenou pouze lištu záložek. Ostatní si odškrtneš.
Pravé tlačítko myší třeba na menu.

marsoft
Bažant
Bažant
Příspěvky: 2
Registrován: 20. březen 2008 00:49

Příspěvek 21. březen 2008 17:10

To vim, jenze ja chci aby to takhle vypadalo, jen kdyz jsem s kurzorem mysi mimo horni cast obrazovky, ALE kdyz najedu s mysi nahoru, nad tu listu zalozek, tak se mi zobrazi normalni lista s menu, oblibenyma polozkama, adresnim radkem atd. - takhle aby to vypadalo, kdyz mam zaply "autohide"
Fakt zaboha nemuzu prijit na to co s tim:-(

kmochna
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 179
Registrován: 11. červenec 2007 22:33

Příspěvek 22. březen 2008 07:42

Jedině dát Auto skrytí a hned fullscreen (F11), ale spodní lištu neuvidíš.

Odpovědět