jak zrusit ikony v panelu oblibenych?+ dalsi 4 'chybky'

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
maseer2
Bažant
Bažant
Příspěvky: 1
Registrován: 25. květen 2008 15:17

jak zrusit ikony v panelu oblibenych?+ dalsi 4 'chybky'

Příspěvek 25. květen 2008 15:25

kdyz zapnu kompaktni rezim panelu oblibenych tak sice vetsina tech ikon zmizi.. ale ne vsechny.. a jt cely takovy divny ze naky polozky co tam mam se chvilku zobrazujou jenom jako text, pak zas jako text i s ikonou...navic nejaky ikony se obcas zdvojuji...apod.. chtel bych ty ikony uplne oddelat aby se mi tam vlezlo co nejvic polozek....
---
kdyz pisu do panelu adresy tak mi to diky funkci automatickeho dokoncovani nabidne drive navstivene adresy..kdyz na nejakou z nabizenych adres kliknu tak me to ale rovnou nepresmeruje..pouze ji to s velmi neprijemnym windowsovskym zvukem hodi do panelu adresy a ja musim dat jeste enter.. preferoval bych kdyby me to rovnou presmerovalo
---
proc v maxthonu nefunguje prepnuti na anglickou klavesnici?.. muzu mackat ALT+SHIFT jako blazen ale klavesnice je porad ceska
---
u vyhledavani na nekterych strankach.. napr. www.csfd.cz, www.bonusweb.cz.. kdyz do pole vyhledavace napisu text a dam enter.. tak to casto nezareaguje.. zareaguje to treba az na druhe nebo treti zmacknuti enteru..
---
kdyz pouzivam spravce stahovani tak mi chybi moznost "otevrit".. myslim tim jako ze to nechci ulozi do kompu, ale otevrit primo z netu

tak tyhle veci mi chybi k naproste spokojenosti s uzivanim tohoto klienta.. pokud vite jak nekterou z nich vyresit tak prosim napiste:)

Tiggz
Bažant
Bažant
Příspěvky: 7
Registrován: 27. březen 2008 21:11

Re: jak zrusit ikony v panelu oblibenych?+ dalsi 4 'chybky'

Příspěvek 30. srpen 2008 23:05

maseer2 píše:proc v maxthonu nefunguje prepnuti na anglickou klavesnici?.. muzu mackat ALT+SHIFT jako blazen ale klavesnice je porad ceska
Tady bude problém asi někde jinde, mně to funguje normálně.

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Re: jak zrusit ikony v panelu oblibenych?+ dalsi 4 'chybky'

Příspěvek 31. srpen 2008 10:05

Občas se mi to stávalo taky. Pomáhalo, přesít do adresového řádku, přepnout klávesnici a pak to běželo.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: jak zrusit ikony v panelu oblibenych?+ dalsi 4 'chybky'

Příspěvek 23. září 2008 23:40

alt+shift se resi tady: viewtopic.php?f=1&t=213

Odpovědět