Přihlášení na stránku jedním tlačítkem

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
Komes
Bažant
Bažant
Příspěvky: 5
Registrován: 12. listopad 2007 19:00

Přihlášení na stránku jedním tlačítkem

Příspěvek 30. leden 2009 22:48

Přihlášení na stránku jedním tlačítkem z panelu. Zvykl jsem si v Opeře na tlačítko "Passwords", Firefox na to má plugin Secure Login a v Maxthonu na to nemůžu přijít. Nepoužívám Roboform, Keepass ani žádnou jinou externí aplikaci.
Dokáže mi s tím někdo poradit?
díky

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Přihlášení na stránku jedním tlačítkem

Příspěvek 31. leden 2009 10:32

V Maxthon je take moznost ulozit aktualni formular: kdyz se nekde prihlasujes, tak se te defaultne zepta, jestli chces formular ulozit (stejne jak Opera) a kdyz se pak na stranku vratis, tak login i heslo uz budou predvyplnene, staci teda zmacknout uz jen jedno tlacitko. :)

Uživatelský avatar
shaana
Blázen na kopci
Blázen na kopci
Příspěvky: 309
Registrován: 28. leden 2007 21:17

Re: Přihlášení na stránku jedním tlačítkem

Příspěvek 31. leden 2009 10:38

Zkus Nástroje -> Vyplněné formuláře, mužeš si to přidat i jako tlačítko do hlavního panelu, editace identit je v nastavení Maxthon.
Verze: Maxthon 1 Poslední, Maxthon 2 Poslední, Maxthon 3 Poslední...

Obrázek Obrázek Obrázek

Komes
Bažant
Bažant
Příspěvky: 5
Registrován: 12. listopad 2007 19:00

Re: Přihlášení na stránku jedním tlačítkem

Příspěvek 31. leden 2009 12:29

Díky za odpovědi. Formuláře používám, ale není to ono ...asi si moc vymýšlím :-) To kouzelny tlačítko vás přihlásí bez hledání logovacích oken a dokonce ani nemusíte být na přihlašovací stránce. Myslel jsem, že by to dokázal 1Keylogin plugin, ale vůbec jsem ho nepochopil.

PS: respekt tvý práci shaano

kmochna
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 179
Registrován: 11. červenec 2007 22:33

Re: Přihlášení na stránku jedním tlačítkem

Příspěvek 4. únor 2009 01:47

No tohle umí tlačítko formuláře (kouzelná hůlka), jak je psáno výše.
Pravý klik - vyplní předpřipravené údaje do otevřené stránky.
Levý klik - výběr formuláře. (po kliknutí se otevře stránka i s vyplněným loginem)

Formulář se ukládá hooknutím stránky a uložením vyplňovacích polí i s údaji. Vhodnou úpravou URL třeba *maxthon.cz* ti prohlížeč vyplní pole kdekoliv na serveru, pokud názvy polí budou stejné.

Jediný co tam nejde, je zmáčknutí enteru jako třeba v keepass - ten stejně na novým Maxthonu nejde - jeho manipulace s okny je drastická (maxthon, ne keepass). Nejde ani keepasser - to je tlačítko v maxthonu, která předvyplňuje bezpečně hesla z keepass.

----
Jinač to asik nepůjde.
Jsem po dovče.

Komes
Bažant
Bažant
Příspěvky: 5
Registrován: 12. listopad 2007 19:00

Re: Přihlášení na stránku jedním tlačítkem

Příspěvek 4. únor 2009 21:56

díky za odpověď

Odpovědět