Maxthon a Windows 7

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
Návštěvník

Maxthon a Windows 7

Příspěvek 5. srpen 2009 19:46

Zkoušel jste někdo nejnovější verze Maxthonu na Windows 7 RC. Mám takový problém s náhledy(funkce w7, kdy se po najetí myší na ikonku programu na hlavním panelu objeví náhled), při užívání posledních verzí Maxthonu je místo web stránky bez obrazu. I minimalizace a maximalizace maxthonu trochu zadrhává, okno prohlížeče i zčerná. Poslední verze, která chodí ok je 2.1.5.
Docela mě to štve, maxthon používám od dob MyIE, už jsem si na něj tak zvykl, že bych s ním nerad končil. Ale opravdu od doby, kdy zmizelo rámování windows pro mě nové verze nepřinesli nic, co bych mohl ocenit. Už jsem i zkoušel AvantBrowser, SlimBrowser a jiné alternativy, ale fakt mi nesedí. Verze 2.1.5 je fakt dobrá a vyhovuje mi, ale zase jsem zvyklí a dokonce se i těším na každou novou verzi mých oblíbených programů a představa, že bych skončil u 2.1.5 se mi nelíbí. Co mám dělat. Vím, že se chystá verze 3, třeba bude zase něco, co mě na tom chytí. Určitě to nebude možnost přepnutí Trident/WebKit, to je věc, která mě jako obyčejného uživatele internetu absolutně nezajímá a nepotřebuji ji.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Maxthon a Windows 7

Příspěvek 5. srpen 2009 20:34

To způsobuje to vícevláknové zpracování záložek, které třeba já oceňuji dost. http://blog.blog.zive.cz/2009/06/test-p ... -v-zatezi/
Ale ukázalo se že ta implementace nebyla tak snadná jak se zdálo a pořád se teď nějaké problémy pomalu odstraňují, ale myslím, že třeba ty náhledy zas tak moc nepálí.

Návštěvník

Re: Maxthon a Windows 7

Příspěvek 6. srpen 2009 22:41

Ty náhledy mě taky až tak nepálí. S tou minimalizací a maximalizací okna je to horší, to mě štve mnohem víc. A ještě jedna věc. V XP jsem si zvykl na zvýraznění pohybu myši čárou při gestech. Tam to šlape v pohodě, ovšem ve Windows 7 udělám např pohyb myší dolů a čára se objeví až třeba se sekundovou prodlevou, což je prakticky nepoužitelné. Přitom v tom samém systému při použití IE8+IE7Pro funguje zvýraznění dráhy gesta myši bez problému. Tento problém bohužel neřeší ani použití verze 2.1.5.

Odpovědět