2.5.8. Pdf dokumenty se už plynule nezvětšují??

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
roninW
Bažant
Bažant
Příspěvky: 4
Registrován: 29. říjen 2007 11:09

2.5.8. Pdf dokumenty se už plynule nezvětšují??

Příspěvek 8. říjen 2009 13:26

Byl jsem zvyklý v MH 2.5.1 hodně prohlížet pdfka a za držení Ctrl a točením kolečka se mi pdfko plynule zoomovalo tam a zpět . Bylo to pohodlné a při mé práci velmi výhodné. Musel jsem nainstalovat 2.5.8 a zoomování nefunguje, respektive při tomto pahmatu se pokouží zoomovat zobrazení stránky, což se na pdfko nevztahuje a musím trapně najít plácačku s + a klikat jak pako ... snažil jsem se to nějak vypnout ale nic jsem nenašel. Maxthon používám už od dob, kdy se ještě nejmenoval Maxthon a vždy jsem si poradil. Nyní poprvé potřebuji radu zvenčí, takže předem Děkuji všem za pomoc

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: 2.5.8. Pdf dokumenty se už plynule nezvětšují??

Příspěvek 8. říjen 2009 23:04

Tohle bude asi způsobené oddělením programových procesů (což už ale snad bylo právě v 2.5.1, nechápu, co pak tolik měnili) a tak už tahle funkce správně nefunguje, tohle můžou opravit asi jedině vývojáři, v které verzi to naposled funguje?

Mimochodem proč ta nutná instalace 2.5.8?

roninW
Bažant
Bažant
Příspěvky: 4
Registrován: 29. říjen 2007 11:09

Re: 2.5.8. Pdf dokumenty se už plynule nezvětšují??

Příspěvek 9. říjen 2009 10:20

co se dá dělat , nějak to přežiju.
Ta přeinstalace ..je to OT, ale nějak se mi zasukoval interní správce stahování, přeinstalace MH nepomohla, instalace vyšší verze pomohla. Když si dám ty problémy vedle sebe, naučím se raději klikat na pdfka plácačkou. Díky (doma si nechávám 2.5.1)

Odpovědět