MX_259_2246

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
Marek

MX_259_2246

Příspěvek 21. říjen 2009 19:58

Zdravim,
mam nainstalovany posledni Maxthon 2.5.9.2246 a mam tam nekolik bugu
1) kdyz mam otevrenou jedinou zalozku a mam nastaveno ze podrzenim leveho tlacitka a zmacknutim praveho se zalozka zavre, tak se zalozka zavre a pokud jsem mysi nad jednim z tech 9 rychlych oken, tak
a) pokud uvolnim prave tlacitko driv nez leve, tak se mi otevre rychla volba
b) pokud uvolnim leve tlacitko driv nez prave, tak se mi zobrazi nabidka
tohle u starsi verze nedelalo

2) neni tam komplet cestina, chybi texty, ktere uz tam byly, treba ono menu v rychle volbe

3) kdyz si otevru stranku treba s flash hrou, tak maxthon zacina zrat pres 50% procaku, flash reaguje jak kdy, ale 1-3s ma zpozdeni. S IE8 to nedela

4) nevim jak ma fungovat blokovac popup a reklam. Kdyz mam v seznamu popup nejake stranky, tak se stejne otevrou (ano mam to aktivovane), stejne tak se nactou nektere obrazky

5) obcas kdyz pridavam obrazek do blokace, tak pokud kliknu na rychle tlacitko, ktere se zobrazi po najeti mysi nad obrazek, a zobrazi se mi menu. V nem vyberu blokovat a mam tu smulu, ze polozka BLOKOVAT je nad jinym obrazkem, tak se do blokace prida obrazek pod volbou BLOKOVAT


Slo by to opravit?

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: MX_259_2246

Příspěvek 21. říjen 2009 20:46

1) tak toto asi vývojáři přehlídli, možná by to chtělo sepsat bug report
2) víme, proto ji tu stále musím dávat... maxthon-v-2-5-7-a-nasledujici-t463-15.html#p2451
3) tohle neumím posoudit, mě to funguje stejně dobře
4) tohle mi snad funguje dobře, tam bude asi někde problém v nastavení, možná jsou to například obrázky z jiné adresy a ty blokované pak nejsou
5) s tímto problém nemám

používám Windows XP s IE8

Odpovědět