Zmizelé tlačítko (odkaz) - solved thx to Shonik

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
McFIDO
Bažant
Bažant
Příspěvky: 8
Registrován: 19. listopad 2009 21:59

Zmizelé tlačítko (odkaz) - solved thx to Shonik

Příspěvek 20. listopad 2009 21:55

Zdravím všechny na tomhle fóru!
(A dopředu se omlouvám adminům a moderátorům, nevím kam tohle napsat...)
Mám problém s Maxthonem. Celkově mi maximálně vyhovuje ve všem, co umí. Ale najednou (neuvědomuji si, co se stalo - se systémem) mi zmizely potvrzovací tlačítka u různých stránek. V příloze přikládám na ukázku dvě, co mě teď napadly hned. Jinak se jedná i u jiných stránek o odkazy různého potvrzení, rozhodování ano/ne, nebo souhlasím/nesouhlasím, apod.
Poradíte mi někdo? Nerozumím až takhle softwaru, z tohoto pohledu jsem jen pokročilejší uživatel. Nevím, co kde může být smazáno, nebo přepsáno, či co se stalo.

Edit: Jo, zapomněl jsem dodat, pro případ, že by mi někdo řikal, že za to nemůže maxthon... zkoušel jsem i FF i Operu i Chrome a tam to je normálníě. Leč mě to opravdu nedonutí ke změně prohlížeče... ;)
Přílohy
tlacitko 2.jpg
tlačítko 2
tlacitko 2.jpg (85.4 KiB) Zobrazeno 6272 x
tlacitko 1.jpg
tlačítko 1
tlacitko 1.jpg (158.07 KiB) Zobrazeno 6272 x
Naposledy upravil(a) McFIDO dne 22. listopad 2009 21:06, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Zmizelé tlačítko (odkaz) - POMOC PROSÍÍM

Příspěvek 22. listopad 2009 05:32

Zkus vypnout lovce reklam jestli se to nějak náhodou nedostalo do černé listiny.

A kdyžtak se zkus podívat ještě přes IE.

McFIDO
Bažant
Bažant
Příspěvky: 8
Registrován: 19. listopad 2009 21:59

Re: Zmizelé tlačítko (odkaz) - POMOC PROSÍÍM

Příspěvek 22. listopad 2009 10:30

No, lovcem reklam to neni, zůstalo to normálně pořád takovýhle i při novym načtením bez lovce.
A v IE to je stejnem problém (ještě aby ne, když je to stejný jádro), ani jsem to prve nezkoušel, páč jsem si to myslel). Ale stále nevím jakej. Co kde se podělalo, že to neni vidět normálně. :'(

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Zmizelé tlačítko (odkaz) - POMOC PROSÍÍM

Příspěvek 22. listopad 2009 14:52

Takže to je asi problém jádra IE, nevím jaký máš Windows, ale zkusil bych kdyžtak IE přeinstalovat (popřípadě odinstalovat IE8 a nainstalovat znovu).

McFIDO
Bažant
Bažant
Příspěvky: 8
Registrován: 19. listopad 2009 21:59

Re: Zmizelé tlačítko (odkaz) - POMOC PROSÍÍM

Příspěvek 22. listopad 2009 15:28

Hm, tak jsem přeinstaloval (odinstaloval a nainstaloval + aktualizoval) celej IE (a pak automaticky z IE7->IE8) a prd. Je to pořád stejný. Začínám být zoufalej, protože tohle není jen u těchdle dvou emailovejch služeb, ale hodně různě po netu u potvrzovátek apod. Mnohdy ani nevim, co je Ano, popř souhlasím, a co opak. Mnohdy zkouším volit prostě to vlevo, což obvykle bývá dále, nebo ano... :(

Uživatelský avatar
maxthon
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 4. srpen 2008 14:51

Re: Zmizelé tlačítko (odkaz) - POMOC PROSÍÍM

Příspěvek 22. listopad 2009 16:10

Zdravím, nějaký čas sem měl taky takový problém, je potřeba mít aktuální verzi IE i maxthonu a v nastavení udělat: nastavení > rozšířené > zaškrtnout "Použít standardní renderovací režim IE8 (pouze pro testovací účely - nedoporučeno) (Vyžadován restart)" případně odškrtnout "Použít vlastnost IE7 zvětšení stránky" nebo změnit "Java Virtual Machine ". Pokud to nepůjde zkoušej nakombinovat tyto nastavení dokud to nepůjde ;) Mě to funguje na XP i na Vista.

Shonik
Bažant
Bažant
Příspěvky: 3
Registrován: 3. říjen 2007 08:13

Re: Zmizelé tlačítko (odkaz) - POMOC PROSÍÍM

Příspěvek 22. listopad 2009 18:00

Měl jsem ten samý problém, snalo se to při zněně vzhledu XP, konkrétně programem WindowBlinds. Změň ho na klasický vzhled a máš po problému

McFIDO
Bažant
Bažant
Příspěvky: 8
Registrován: 19. listopad 2009 21:59

Re: Zmizelé tlačítko (odkaz) - POMOC PROSÍÍM

Příspěvek 22. listopad 2009 20:35

Tak, solved, díky moc všem.
Pravdu měl, bohužel ;), Shonik. Nevím co se tim programem stane (měl jsem to rád, jinej vzhled i bar nahoře, ale tohle je bohužel přednější.
Kdyby jste věděl někdo o něčem podobnym, co by mi mohlo změnit vzhled a nedošlo k takovéhle kolizi, budu moc rád. ;)

edit: btw, co radil sím pan maxthon jsem zkoušel taky, leč to nepomohlo... :(

Shonik
Bažant
Bažant
Příspěvky: 3
Registrován: 3. říjen 2007 08:13

Re: Zmizelé tlačítko (odkaz) - POMOC PROSÍÍM

Příspěvek 22. listopad 2009 20:41

Maxthon za to nemůže, protože to dělalo i v IE. Ten text tam fizicky je, jen je psán tak malým písmem, že si toho nevšimneš

McFIDO
Bažant
Bažant
Příspěvky: 8
Registrován: 19. listopad 2009 21:59

Re: Zmizelé tlačítko (odkaz) - POMOC PROSÍÍM

Příspěvek 22. listopad 2009 20:44

No jo, ale nefungovalo na to ani to zvětšení stránky... Ikonka i okolí bylo obrovské, ale v tom pořád jen takové tři tečky, bo tak nějak. Pořád jakoby nic.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Zmizelé tlačítko (odkaz) - solved thx to Shonik

Příspěvek 22. listopad 2009 21:52

Já používám na Windows XP oficiální vzhled Media Center přímo od MS - Royale: http://www.slunecnice.cz/sw/royale-theme-for-win-xp/

Uživatelský avatar
dkas
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 61
Registrován: 2. červen 2009 10:51

Re: Zmizelé tlačítko (odkaz) - POMOC PROSÍÍM

Příspěvek 23. listopad 2009 15:45

McFIDO píše:Tak, solved, díky moc všem.
Kdyby jste věděl někdo o něčem podobnym, co by mi mohlo změnit vzhled a nedošlo k takovéhle kolizi, budu moc rád. ;)
Já na XP používám VistaMizer. Zkoušel jsem několik různých programů, ale tohle funguje úplně bez problémů :) Takže doporučuju....
http://www.syssel.net/hoefs/windows/vistamizer.php

Odpovědět