Maxthon Passport - nelze nahrát nastavení

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
Skiar

Maxthon Passport - nelze nahrát nastavení

Příspěvek 12. leden 2010 08:08

Prosím o radu. Maxthon používám na dvou PC, takže vítám možnost mít online dostupné aktuální nastavení mého prohlížeče, dostupné z obou PC. Žel i když by to mělo fungovat, nefunguje mi to ani na jednom PC. Mám založen profil na Maxthon Passport se vším potřebným. Funguje pouze online aktualizace oblíbených "UPDATA FAV, ale "UPDATA USER DATA" nefunguje ani nahrání, ani stáhnutí. Zkoušel už jsem vypnou firewall, jestli to neblokuje, ale bezúspěšně. Na obou PC mám Win XP.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Maxthon Passport - nelze nahrát nastavení

Příspěvek 12. leden 2010 12:33

A nebyl to třeba jen krátkodobý výpadek?

Skiar

Re: Maxthon Passport - nelze nahrát nastavení

Příspěvek 12. leden 2010 14:42

To ne. Zkouším to od té doby, co tahle možnost v Maxthonu je. Pravidelně aktualizuji, mám poslední verzi.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Maxthon Passport - nelze nahrát nastavení

Příspěvek 13. leden 2010 03:35

Ta možnost tam už nějaký rok bude...

A jakou chybu to vypíše? Nechceš zkusit jestli bude fungovat čistá instalace nebo nový účet?

Skiar

Re: Maxthon Passport - nelze nahrát nastavení

Příspěvek 13. leden 2010 07:36

Píše to "Nahrávání neúspěšné". Čistá instalace mně taky napadla, ale to bych přišel o nastavení, ale hlavně o vyplněné formuláře. Nedá se to nějak zálohovat jinak než přes ten účet, prostě jen na PC? :cry:

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Maxthon Passport - nelze nahrát nastavení

Příspěvek 13. leden 2010 17:35

Já chtěl jen abys to zkusil nainstalovat někde jinde aby se poznalo v čem je problém.

Jinak je na zálohování i plugin nebo stačí prostě a jednoduše instalační složku s Maxthonem někde zkopírovat.

Odpovědět