Spouštění IE při spuštění Maxthonu

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
Petr22

Spouštění IE při spuštění Maxthonu

Příspěvek 27. květen 2010 12:03

Poraďte mi prosím někdo, co udělat s následujícím problémem. Když spustím Maxthon (jakýmkoliv způsobem - třeba i odkazem v e-mailu na nějakou www-stránku), hned po Maxthonu se mi spustí i Internet Explorer a www-stránka se otevře v něm. V otevřeném Maxthonu neotevřu žádnou stránku (ani z Oblíbených ano napsáním odkazu) - vždy to přeskočí do IE. Zkusil jsem ho odinstalovat a znovu nainstalovat, ale otevře se korektně jen poprvé a po zavření a novém otevření je to stejné. Myslel jsem, že s novou verzí Maxthonu se to zlepší, ale dnes jsem aktualizoval na 2.5.13 a opět - poprvé se otevřel korektně jen Maxthon a startovací stránka (seznam.cz) a po zavření a znovuotevření Maxthon + IE a Seznam v IE. Maxthon je výchozím prohlížečem, IE je verze 7, systém je Win Vista Business, SP-2. Pomožte mi, teď musím používat Firefox, ale není to ono.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Spouštění IE při spuštění Maxthonu

Příspěvek 27. květen 2010 13:56

Verze 2.5.11 to dělá také? Mimochodem aktualizoval bych na IE8.

Petr22

Re: Spouštění IE při spuštění Maxthonu

Příspěvek 27. květen 2010 15:40

Ne, ve verzi 2.5.11 to ještě bylo O.K., ale v 2.5.12 zpočátku taky. Bohužel přeinstalovat to zpět na 2.5.11 jsem nezkoušel, protože už jsem nenašel na webu funkční instalační soubor. Ale díky za nápad přeinstalovat IE na verzi 8. Opravdu to pomohlo. Ale proč, když IE 7 mám už dlouho (2 roky?, už ani nevím), ale blbnulo mi to jen asi poslední měsíc?

Odpovědět