Zamŕzanie Maxthonu 2

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
Fero

Zamŕzanie Maxthonu 2

Příspěvek 9. srpen 2011 15:27

Dobrý deň.
Používam mx2 verziu 2.5.13.166 pretože tá jediná mi nespôsobuje zamŕzanie počítača.Skúsil som všetky verzie mx2 ktoré boli vydané po mojej verzii s rôznymi nastaveniami (skúšal som vypínať a zapínať rôzne nastavenia v mx)ale všetky spôsobujú zamŕzanie.Viete mi poradiť kde robím chybu?Možno je to len jedno s nastavení maxthonu ale neviem prísť na to ktoré.Rád by som prešiel na novšiu verziu tá moja je už dosť stará.A čo sa týka mx3 tak ten je nepoužiteľný.Často mi padá,nastavenia sa mi prepínajú na základné hodnoty atď.Nemám náladu sa s ním už babrať.
Na mx2 som si už zvykol a nerád by som prechádzal na iný prehliadač,ale ak to bude nutné tak to bude asi Opera.
Používam XP Pro SP3 a všetky aktualizácie. Budem vďačný za každú radu.Všetky skúsim.
Ďakujem Fero

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Zamŕzanie Maxthonu 2

Příspěvek 9. srpen 2011 19:13

Zkus poslední verzi 2.5.18.1000 a pak nastavení *adv_seperatewindow nebo Zobrazit rám okna.

Fero

Re: Zamŕzanie Maxthonu 2

Příspěvek 9. srpen 2011 22:18

Tak vďaka za pomoc.Skúsil som to a mx2 prestal mrznúť.Jediný problém bol len s prehrávaním videa na youtube a mojevideo.sk (sekanie a zamŕzanie).Preto som vypol Maxthon sandbox a všetky položky v sekcii Lovec reklám,tak isto som aktualizoval Adobe flash player a všetko ide bez problémov.Ešte raz vďaka za pomoc.
Fero

Martin

Re: Zamŕzanie Maxthonu 2

Příspěvek 17. únor 2012 08:31

Ahoj,
mam podobny problem. Nejcastejsi zamrz je na facebook.com/plugins/like.php.....
A stranka www.alfacomp.cz je 100% zamrz.
IE8 v pohode.
Vyse uvedene nastaveni nepomaha, ani vypnuti IE8 renderovani.
Lovec reklam je promazan, vypnut, zapnut atd.. a furt se to seka.
Zustane to na 50% a vice procesoru a nereaguje na nic

Odpovědět