Stahování

Fórum o prohlížeči Maxthon 2
Odpovědět
Uživatelský avatar
Megynka
Bažant
Bažant
Příspěvky: 6
Registrován: 12. květen 2007 23:16

Stahování

Příspěvek 16. červen 2007 11:12

• Mám problém :( Ještě dnes ráno my šli psíničky stahovat normálně ... např. na e-disku jsem si dala stáhnout a objevilo se mi takový to okýnko jestli chci otevřít nebo uložit, na opeře zase byly přenosy ... a teď jsem si chtěla stáhnout písničku a nic :( vůbec se mi to tam neobjeví, jen se to rovnou otevře a ta písnička jen přehraje, ale neuloží :´( co s tím sakra je ... nevíte někdo? :´(
• V Opeře mi to funguje ... takže to bude někde chyba v mém prohlížeči, mám Maxthon2 ... je to divný, vždycky mi to šlo ... a taky ještě jedna věc .. vedle své adresy blogu mám mít bílou kostru ... v Opeře ji vidím, ale tady ne, přitom ještě nedávno jsem to viděla ... prostě jsem si tu někde něco provedla a nevím co :´( Dřív to fungovalo, takže jsem musela někde něco provést :´( :cry:

Uživatelský avatar
shaana
Blázen na kopci
Blázen na kopci
Příspěvky: 309
Registrován: 28. leden 2007 21:17

Příspěvek 17. červen 2007 00:38

Než odpovím, tak se zeptám :)

1) dříve ti to v Maxthonu2 fungovalo?
2) instalovala jsi novou verzi?
3) pokud 2) ano, do stejného adresáře?
4) pokud 2) ano na widlový účet?
5) měnila jsi něco v centru nastavení?
Verze: Maxthon 1 Poslední, Maxthon 2 Poslední, Maxthon 3 Poslední...

Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Megynka
Bažant
Bažant
Příspěvky: 6
Registrován: 12. květen 2007 23:16

Odpověď

Příspěvek 17. červen 2007 10:28

Takže :)
1.- Ano, fungovalo.
2.- Ne, novou verzi jsem si ještě neinstalovala.
A co se týče nastavení, nic jsem v něm neměnila. Tak vážně nevím, čím by to mohlo být.

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 18. červen 2007 21:55

Napadá mne jediná věc, která toto mohla způsobit. 8)

Nechtěně si odškrtla checkbox v ukládacím dialogu, kde se tě to ptalo co s tím má dělat. Jedná se o automatickou akci bez dialogu. :(

Jak tuto chybu odstranit nevím. Ale vím, že je nutné prolézt kompletní nastavení: Maxthon, IE, Windows. Někde je tato informace uložena.
Jedná se o default akci. Dělal jsem to již několikrát. Párkrát se mi to podařilo.
Jindy jsem zas musel reinstalovat komp. Takže si již na toto nastavení dávám pozor. Předpokládám, že to bude to nejtežší a to prolézt Registry Windows a METAdatabázi. :twisted: :whistle:

Uživatelský avatar
Megynka
Bažant
Bažant
Příspěvky: 6
Registrován: 12. květen 2007 23:16

:´(

Příspěvek 21. červen 2007 22:53

No, tak tohle asi nezvládnu ... No nic, jinak to asi neodstraním, tak si počkám na svůj vlastní počítač a snad si to tam udělám všechno znovu. Děkuju moc, myslela jsem si to, že to bude něco hodně těžkýho :)

Odpovědět