výběr druhého Audio výstupního zařízení Vyřešeno

Vše ostatní, offtopic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajin88
Bažant
Bažant
Příspěvky: 4
Registrován: 3. červen 2013 13:48

výběr druhého Audio výstupního zařízení

Příspěvek 17. únor 2015 20:10

Ahoj,
Řešil jsem zrovna jak donutit Okna přehrávat s každého výstupního zařízení najednou jiné AUDIO. To jsem dlouho řešil přes OKNA, ale cesta byla lehčí :D a udělal jsem jak jsem chtěl přes přehrávací SW. (přehrávače). Tudiž teď mi zbývá jedna otázka :D

Jde nějak donutit Prohlížeče jakékoliv a však nyní se ptám na Maxthona aby pouštěl Audio do jiného výstupního zařízení než to které je v Oknech nastaveno jako VÝCHOZÍ? Děkuji

příklad. uvedu ve dvou rozdílných prohlížečích, ale pokud by to šlo pro jeden a ten sám bylo by super :D
Já koukám na notebooku na nějaké vide nebo poslouchám hudbu na Maxthonu zvuk jde do sluchátek.

Má přítelkyně chce koukat na dokumenty nebo seriály co má online třebas v Opeře.obraz si pošle přes HDMI na tv ale jak pošlu audio s tohohle serialu taky tím směrem? aniž by se moje video do toho pletlo? prostě rád bych nějak nastavil prohlížeči ať si vezme jako repráky TV.

Děkuji

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: výběr druhého Audio výstupního zařízení

Příspěvek 17. únor 2015 22:23

Zajímavá otázka. Nejlepší by bylo asi najít nějakou aplikaci, která bude sloužit jako zprostředkovatel a umožní nastavit, co, kam, jak. Našel jsem nějaký program „CheVolume“, třeba je to ono… :-)

Uživatelský avatar
Pajin88
Bažant
Bažant
Příspěvky: 4
Registrován: 3. červen 2013 13:48

Re: výběr druhého Audio výstupního zařízení

Příspěvek 17. únor 2015 23:01

Ano tenhle soft to umožňuje to je bezdebat ;) ten taky td používám a váham zda za něj i zaplatit, ale když jde aby prohlížeče brali vychozí zvuk. zařízení taky by to mohlo jít změnit i bez sW ne? :D :D

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: výběr druhého Audio výstupního zařízení

Příspěvek 18. únor 2015 11:59

Mno, ve staré dobré Opeře bych si to ještě dokázal nějak představit, možná by se našla nějaká možnost v opera:config (i tak by to asi vyžadovalo nějaký zásah do programu), ale Maxthon bohužel nic takového nemá a nevím ani o žádném jiném prohlížeči, který by tuto potřebu zohledňoval. Dle mého názoru ale není v tomto případě nic špatného na tom používat nějaký ten zprostředkující SW, vyhneš se nutnosti složité analýzy konkrétních aplikací a nutnosti jejich modifikace (s nejistým úspěchem a problémům s přechodem na vyšší verze). Můžeš tak navíc spravovat libovolnou aplikaci, takže nejsi nijak omezen tím, zda třeba za rok přejdeš na jiný prohlížeč či zda změníš nějak své návyky práce s PC. Pokud ten SW funguje a cena za něj je rozumná, tak bych s koupí určitě neváhal, takovýchto projektů asi moc není, tak by nějaká ta podpora vývoje vůbec neškodila :-) Možná také existuje nějaká alternativa, co jsem tak ale trošku hledal, samotný operační systém takovouto jednoduchou správu přímo neumožňuje.

Uživatelský avatar
Pajin88
Bažant
Bažant
Příspěvky: 4
Registrován: 3. červen 2013 13:48

Re: výběr druhého Audio výstupního zařízení

Příspěvek 18. únor 2015 21:15

Děkujiza odpověd bohůžel moje hledání dopadlo špatně a zatím sem tedy odkázan na "zprostředkujicí SW" ;) Ten to řeší úplně nádherně jen je škoda, že je placený :(, ale to se nedá nic dělat. Děkuji tedy za Odpověď

Odpovědět