RoboForm [Rozděleno]

Doplňujeme a vylepšujeme si Maxthon
Odpovědět
default-HA
Bažant
Bažant
Příspěvky: 4
Registrován: 8. únor 2007 00:45

RoboForm [Rozděleno]

Příspěvek 18. únor 2007 16:52

ještě jedna otázka...je Roboform i pro M2?

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 18. únor 2007 16:58

default-HA píše:ještě jedna otázka...je Roboform i pro M2?
Nevím, jestli RoboForm funguje pod M2, ale mně bohatě dostačuje správce formulářů integrovaný do M2

default-HA
Bažant
Bažant
Příspěvky: 4
Registrován: 8. únor 2007 00:45

Příspěvek 18. únor 2007 17:08

Culprit píše:
default-HA píše:ještě jedna otázka...je Roboform i pro M2?
Nevím, jestli RoboForm funguje pod M2, ale mně bohatě dostačuje správce formulářů integrovaný do M2
už jsem se informoval u shaana,ale i tak dík :wink:

Uživatelský avatar
Danjar
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 117
Registrován: 6. únor 2007 13:14

Příspěvek 19. únor 2007 23:27

default-HA píše:
Culprit píše:
default-HA píše:ještě jedna otázka...je Roboform i pro M2?
Nevím, jestli RoboForm funguje pod M2, ale mně bohatě dostačuje správce formulářů integrovaný do M2
už jsem se informoval u shaana,ale i tak dík :wink:
Roboform ve dvojce funguje, ale tlacitka jsou na obrazovce dole. Zatim je dat nahoru nejde. Ale da se na to zvyknout. No a pokud jde o ukladani hesel integrovanym spravcem formularu v M2, tak to mi vubec nevyhovuje. Pokud na jedny www adrese pouzivam treba 5 ruznych hesel, tak je prihlasovani dost komplikovane a nemluve, ze se mi porad otevira okno s volbou hesla ikdyz jsem uz prihlasenej. Tak chvala bohu za sikulaka ROBOFORM. 8)

Elza
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 19. únor 2007 13:53

Příspěvek 21. únor 2007 21:19

Danjar píše:Roboform ve dvojce funguje, ale tlacitka jsou na obrazovce dole. Zatim je dat nahoru nejde. Ale da se na to zvyknout. No a pokud jde o ukladani hesel integrovanym spravcem formularu v M2, tak to mi vubec nevyhovuje. Pokud na jedny www adrese pouzivam treba 5 ruznych hesel, tak je prihlasovani dost komplikovane a nemluve, ze se mi porad otevira okno s volbou hesla ikdyz jsem uz prihlasenej. Tak chvala bohu za sikulaka ROBOFORM. 8)
Já moc hesla raději z bezpečnostních důvodů v prohlížeči ani neukládám. Mohlo by se mi to docela i vymstít. K některým serverům mám hesla přímo pod odkazy v oblíbených položkách v URL. Např. http://www.xrakovnik.cz/index.php?login ... =MOJEHESLO Pak mám všechna hesla ještě v zaheslovaném Excelu, jinde je raději už ani necpu. Mohlo by se mi potom stát, že bych se je naučil ukládat ze zvyku i na jiných počítačích, a to by bylo asi dost nemilé. :D
Používám český Maxthon 1.5.9.30 s jádrem IE7 na systému Windows XP. :)

Culprit
Totální SPAMMER
Totální SPAMMER
Příspěvky: 387
Registrován: 29. leden 2007 10:16

Příspěvek 21. únor 2007 21:34

Co se týká ukládání hesel je to velmi individuální.
Existují velmi dobré programy, které jsou mimo veškeré pluginy extensiony. Takže si stačí vždy dobře pamatovat jedno základní velmi silné heslo a následně vždy pamatovat na zálohu souboru s hesly a je vše OK.

Opravdu záleží na tom jak kdo je zvyklý.

Uživatelský avatar
shaana
Blázen na kopci
Blázen na kopci
Příspěvky: 309
Registrován: 28. leden 2007 21:17

Roboform

Příspěvek 21. únor 2007 21:44

Diskuse o Roboformu a Maxthonu patří sem :)
Verze: Maxthon 1 Poslední, Maxthon 2 Poslední, Maxthon 3 Poslední...

Obrázek Obrázek Obrázek

Odpovědět