Pády - Záchrana záložek a cookies

Fórum prohlížeče Maxthon 3
Odpovědět
Uživatelský avatar
Strax
Bažant
Bažant
Příspěvky: 1
Registrován: 31. leden 2015 15:34

Pády - Záchrana záložek a cookies

Příspěvek 31. leden 2015 15:43

Zdravím, dnes se mi stalo, při běžném používání Maxthonu 3 mi padla elektrika a když jsem jí opět nahodil, zapl PC a poté maxthon, začal padat, vždy po 1-2 sekundách spadne bez nějakých přesnějších informacích, v %appdata% jsem zjistil, že za pády může složka AppData\Roaming\Maxthon3\Temp\MxUp\MxUpIni. Tato složka ani nejde otevřít, píše to, že je nečitelná a nebo poškozená. Reinstalace mi nedělá problém, jde mi hlavně o zachování záložek, zálohované je bohužel nemám ani je nemám uložené v Maxthonu (jako online), našel jsem tu více složek s názvem Favorite, tak nevím, které to jsou a za druhé by mě zajímalo, jestli je možné nějak uložit cookies a pak je dát do již přeinstalovaného Maxthonu.

V Maxthonu jsem měl nainstalované addony jako je adblock plus a potom ještě nějaký noads či tak něco.

Děkuji.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Pády - Záchrana záložek a cookies

Příspěvek 31. leden 2015 21:16

Přeinstalací data nesmažeš. Ale jestli používáš Maxthon 3, tak bych pro jistotu přeinstaloval nejdřív trojkou a pak až přeinstaloval na čtverku.
Jinak oblíbené pokud používáš jen sdílený účet najdeš v AppData\Roaming\Maxthon3\Users\guest\Favorite a ve složce favbackup jsou ještě zálohy.
Při normální přeinstalaci by ale mělo vše zůstat i cookies.

Odpovědět