záložky, nastavení a panel. M3.3.8.2000

Fórum prohlížeče Maxthon 3
Odpovědět
lelekdk
Bažant
Bažant
Příspěvky: 3
Registrován: 22. květen 2012 20:38

záložky, nastavení a panel. M3.3.8.2000

Příspěvek 22. květen 2012 20:54

Dobrý den. poslední dobou mám pár problémů s maxhtonem. aktualizuji pravidelně teď mám verzi: 3.3.8.2000 ale problém mi začal někde kolem předchozí verze 3.3.6.2000 nebo možná o verzi starší.

1) nezobrazuje se mi korektně tento panel:
Obrázek

2) nefunguje korektně přednastavení oken. nyní mám přednastaveny asi 3 stránky oken a chtěl jsem to promazat změnit a přeskládat.
- nejde okno vyčistit
- nejde okno aktualizovat
- nejde okno přepsat
- nejdou přidávat nová okna
- nejde okno přesunout

3) nefunguje mi korektně celé nastavení!...

v nastavení jsem měl vždy nastaveno při spuštění: na nová záložka (about:blank)... nyní po aktualizacích tam je vždy maxthon domovská stránka a přihlášení do maxthon účtu. a když to přenastavím v nastavení, maxthon vypnu a znova zapnu, tak se nastavení vrátí do výchozího nastavení a mám tam zase domovskou stránku a okno s přihlášením do maxthon účtu.

(celkově mi nefunguje nastavení)- píše že změny ukládá, ale po restartu mám zase výchozí nastavení.

děkuji za odpovědi a rady.

lelekdk
Bažant
Bažant
Příspěvky: 3
Registrován: 22. květen 2012 20:38

Re: záložky, nastavení a panel. M3.3.8.2000

Příspěvek 24. květen 2012 22:56

Ještě bych připojil dotaz ohledně screenu.

ono už nejde použít screen celé webové stránky? ne obrazovky (to si vystačím i s klávesou print screen), ale celé webové stránky.?

docela mě to překvapilo že s touto verzí mám jen možnost: nastavit volitelné okno a screen obrazovky a ne screen webu. pokud jsem to někde přehlédnul a jde to nějak přenastavit, tak prosím o radu. děkuji.

Uživatelský avatar
LuCash
Admin
Admin
Příspěvky: 362
Registrován: 28. únor 2011 20:43

Re: záložky, nastavení a panel. M3.3.8.2000

Příspěvek 25. květen 2012 00:04

Asi chyba, protože při volbě Zachytit celou stránku se vyfotila celá stránka a ne jen to co je vidět... :thumbsdown:

lelekdk
Bažant
Bažant
Příspěvky: 3
Registrován: 22. květen 2012 20:38

Re: záložky, nastavení a panel. M3.3.8.2000

Příspěvek 25. květen 2012 09:36

Tak první problém jsem asi vyřešil a třetí asi také, protože nastavení mi už funguje tak jak má.

Dokonce už nemám problém ani se screenem celého webu.

na fungování záložek se jdu teď blíže podívat, ale myslím, že tam už problém taky nebude.

několikátý reinstall verze 3.3.8.2000 nepomohl, pokusy hrát si s nastavením také nepomohly,.. bylo nutné maxthon kompletně odinstalovat a nainstaloval jsem nejnovější verzi M3.3.8.3000, kde je zatím vše v pořádku.

Odpovědět