Maxthon 3 je ve vývoji

Fórum prohlížeče Maxthon 3
Lms
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 43
Registrován: 4. červenec 2008 19:16

Re: Maxthon 3 je ve vývoji

Příspěvek 24. červenec 2009 17:38

404: Podpis nenalezen

Lms
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 43
Registrován: 4. červenec 2008 19:16

Re: Maxthon 3 je ve vývoji

Příspěvek 28. červenec 2009 08:26

Když ještě nebyl Maxthon 3, tak jsem na brouzdání po netu pokud jsem něco na počítači "vytvářel" (pár hodin zatížený procesor na 100%) používal Google Chrome, protože Maxthon 2 byl v této době v podstatě nepoužitelný. Google Chrome se trochu sekal, ale šlo to docela používat. Zjistil jsem že Maxthon 3 je na tuto věc perfekní, protože funguje (skoro) bez sekání. :thumbsup:

A taky při normálním používání zvádá Mx3 při otevření více záložek plynulé přepínání mezi záložkama (ne jako Google Chrome...).

Ale je otázka jak to bude fungovat až přibudou další funkce.
404: Podpis nenalezen

Uživatelský avatar
shaana
Blázen na kopci
Blázen na kopci
Příspěvky: 309
Registrován: 28. leden 2007 21:17

Maxthon 3.0.0.140 Alpha 5

Příspěvek 28. červenec 2009 22:02


Lms
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 43
Registrován: 4. červenec 2008 19:16

Re: Maxthon 3 je ve vývoji

Příspěvek 31. červenec 2009 18:07

V poslední verzi se mě nějak často všechny otevřené stránky změní v na ošklivě červené stránky kde je napsáno "X_X Stránka neodpovídá". Doufám že to v další verzi opraví.
404: Podpis nenalezen

Swastika Eyes
Bažant
Bažant
Příspěvky: 1
Registrován: 31. červenec 2009 23:27

Re: Maxthon 3 je ve vývoji

Příspěvek 31. červenec 2009 23:36

Stáhnul jsem z výše uvedeného odkazu. Při instalaci se jevilo vše v pořádku, jen byla nezvykle rychlá a po dotazu, zda spustit se nic nespustilo a nešlo ani pomocí zástupce. Instalace se sama provedla do složky Maxthon3, ale ta je prázdná. Co dělám špatně? :?

Lms
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 43
Registrován: 4. červenec 2008 19:16

Re: Maxthon 3 je ve vývoji

Příspěvek 11. srpen 2009 13:07

Verze 3.0.0.144
http://dl.maxthon.cn/mx3/mx3.0.0.144.exe

Changelog
[Main Framework]
+ Supported extra functional keys and mouse buttons
+ Designed a new tab management structure:
* Solved some crash problems
* Fixed the separation of the main program and page content on certain conditions
* Fixed the problem that Favorites disappeared occasionally and recovered when re-opened
* Fixed the encoding problem when importing HTML file of Favorites exported by IE8

[Webkit Core]
+ Supported smooth scrolling when scrolling the page by mouse wheel
+ Updated JavaScript engin, JavaScript execution speed enhanced by 20%
* Solved the null pointer problem after failing to create transparent layer
404: Podpis nenalezen

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Maxthon 3 je ve vývoji

Příspěvek 11. srpen 2009 14:17

smooth scrolling - plynulé posouvání funguje i tam kde by nemělo :) třeba když dáte zpět na předchozí stránku

luccas
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 23
Registrován: 16. květen 2007 22:40

Re: Maxthon 3 je ve vývoji

Příspěvek 23. srpen 2009 22:06

Jo maxík3 fakčí super.Snažím se jej pomalu používat místo dvojky, ale stále mi chybí nastavení a online oblíbení. :-(

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Maxthon 3 je ve vývoji

Příspěvek 4. říjen 2009 23:32

Nové skiny pro Maxthon 3.0.4.8 alpha

Obrázek

Obrázek

Download: http://uloz.to/2734286/mx3skin-by-cople.rar

Salem
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 73
Registrován: 21. srpen 2008 15:59

Re: Maxthon 3 je ve vývoji

Příspěvek 4. prosinec 2009 18:20

ta poslední aktualizace mi nejde stáhnou ani aktualizovat poraďte

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Maxthon 3 je ve vývoji

Příspěvek 6. prosinec 2009 04:29

kmochna píše:Hned první rébus: dvě jádra, dvoje cookies = dvoje přihlašování (děs).
Tak vypadá, že tohle budou řešit a cookies budou nějak synchronizované...

Kubi

Re: Maxthon 3 je ve vývoji

Příspěvek 23. listopad 2010 12:27

Ahojte,

nevím, proč ostatní zakládají nové vlákna, když se to téměř vše týká vývoje Maxe3, což by mělo patřit sem. Začíná z toho být nepřehledná džungle.

Teď k Maximu. Mám 3.0.18.2000. Nemá zatím moc funkcí, co se dá dělat. Rád bych se ale vyjádřil k tomu, co už má.

1) Proč neintegrují panel oblíbených do boku s funkcí samozhasínání.
2) Chtěl bych, aby se daly zavřít všechny záložky tak, že nebude nahoře žádná záložka. Místo toho by se mohla zobrazovat úvodní stránka, která se objeví po aktualizaci, nebo průsvitná vrstva (jak to bylo kdysi) nebo něco uživatelsky nastavitelného, třeba obrázek, nastavení, cokoliv.
3)Naprosto mě irituje usmívající se čtverec nahoře vlevo. Co to je? To nemohou myslet vážně. To je ubohé až kýčovité. Po přihlášení se tam zobrazuje avatar, dost indiskrétní. Proč tam není vkusný znak Maxe, tak jak to bylo? Proč se menu separovalo vpravo nahoru? Proč nejde Max svou vlastní cestou. Čím více se bude podobat prohlížečům, které tady už jsou, tak tím více mě bude nabádat k tomu, abych přešel.

Další věc je stabilita, ale to se po malých krůčcích zlepšuje...

Uživatelský avatar
caldii
SK překladatel
SK překladatel
Příspěvky: 56
Registrován: 20. leden 2009 19:12

Re: Maxthon 3 je ve vývoji

Příspěvek 14. leden 2011 14:26

Zdar,
tiež mám problém s tým smajlom ako spomínal Kubi v bode 3, vedel by niekto poradiť ako toho smajla "zakillerovať" (bez toho aby som bol prihlásený a videl svoj avatar) a nahradiť nejakým iným obrázkom (cez ResHack alebo niečo podobné)? Som ochotný to robiť ručne po každej inšalácií :whistle:
Obrázok sa mení pri zmene skinu (napr. na skin "Paper") takže to bude typujem niekde v skine, ale netuším kde..

Lms
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 43
Registrován: 4. červenec 2008 19:16

Re: Maxthon 3 je ve vývoji

Příspěvek 14. leden 2011 15:43

Také se mi ten smajlík strašně "líbí"...
Dřívě jej uměl odstranit UI Tweaker ( http://forum.maxthon.com/viewthread.php?tid=79197 nebo maxthon-3-f24/vice-nastaveni-mx3-ui-twe ... -t536.html ), ale na novější verze Maxthonu už nefunguje.
Ale existuje jedna možnost. :)

Návod jak zabít hnusného smajlíka
1. Stáhni UI Tweaker (URL výše).
2. Extrahuj z něj soubory makpak.exe (pro vytvoření balíčku se skinem) a unpak.exe (pro rozbalení balíčku se skinem).
3. Do jedné složky umísti soubory makpak a unpak a Resource.dat (nakopíruješ jej z Maxthon3\Bin\Resource.dat).
4. Spusť:

Kód: Vybrat vše

unpak Resource.dat
5. Rozbalení proběhne do složky Resource.
6. Otevři soubor: Resource\ui\main\index.htm (pokud používáš jiný než Moderní skin, tak místo main, použij adresář dle skinu: main.classic, main.lotus,..)
7. V něm najdi a odmaž text: (je tam 2 krát)

Kód: Vybrat vše

showAvatar
POZOR!!! Nevím v jakém je ten soubor kódování, ale když jsem jej editoval v PSPadu tak byl problém (po otevření Maxthonu se rozhodilo kódování všech textů v hlavním okně - podle toho poznáš že musíš použít jiný editor)! V Notepadu (co je ve Windows 7) mi to kopodivu upravilo správně a vše fungovalo.

8. Smaž soubor Resource.dat
9. Spusť:

Kód: Vybrat vše

makpak.exe Resource
10. Vytvoří se nový soubor Resource.dat
11. Ten nakopíruj zpět do Maxthon3\Bin\Resource.dat. Původní zálohovat!

12. A spusť Maxthon. Tlačítko nikde :)


Případně lze upravit obrázek smajlíka na nějaký jiný, ve skinu se nachází zde: Resource\ui\main\images\Avatar_blank.png.


Skvělé by, ale bylo, kdyby jej šlo v nastavení vypnout, snad se někdy v budoucnu dočkáme... A nebudeme muset tak složitě upravovat soubory při každé nové verzi...
404: Podpis nenalezen

Uživatelský avatar
caldii
SK překladatel
SK překladatel
Příspěvky: 56
Registrován: 20. leden 2009 19:12

Re: Maxthon 3 je ve vývoji

Příspěvek 14. leden 2011 17:54

Lms, paráda presne toto som potreboval... :thumbsup:
Podarilo sa mi toho hnusného smajla zmeniť :clap:

ďakujem
Přílohy
mx3b.jpg
mx3b.jpg (6.48 KiB) Zobrazeno 9933 x
Naposledy upravil(a) caldii dne 16. leden 2011 20:13, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět