Kdy bude Mx3 final?

Fórum prohlížeče Maxthon 3
Kubi

Re: Kdy bude Mx3 final?

Příspěvek 18. duben 2010 10:53

Víte co opravdu nechápu? Proč jsou záložky stránek nad lištou pro zadávání internetových adres. Za prvé to vypadá jako hnusný Chrome, ale o to by nešlo, pokud bych v tom viděl nějakou hlubší logiku, protože nač mám jezdit s kurzorem myši přes panel s tlačítky a řádkem pro vepisování webových adres úplně nahoru, abych si přepl na záložku, která mě zajímá? :o A potom zase přes to všechno dolů na stránku? Záložky používám nejčastěji, proto mají být dole. Méně častěji používám řádek pro vepisování adres, proto má být výše. Jinak ten vzhled také připomíná chystaný FF 4.0. Co se grafické stránky týče, když Maxe maximalizujete, objeví se v levém horním rohu dva znaky Maxe nad sebou, ještě k tomu každý jiný a na úplně jiném podkladu. Záložka pro znak Maxe je navíc příliš dlouhá. Zkrátka celé je to o ničem. Necítím se jako v mém oblíbeném prohlížeči. Cítím se jako v okopírovaném prohlížeči s hnusným rozhraním.

Na druhou stranu, to že toho Max zatím moc neumí, není třeba zoufat. Ono těch prohlížečů využívající jádro WebKit, které by toho uměly mnohem více zatím není. To je taky jediný důvod, proč zatím u Maxe ještě zůstávám, ale spokojen rozhodně nejsem. Chce to být více originální, jako za mlada :thumbsup:

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Kdy bude Mx3 final?

Příspěvek 18. duben 2010 11:57

On se tímto řešením ušetří jeden řádek, ale ve Windows XP je zatím ještě navíc titulek v ohraničení okna.
Myslím, že nabídnou ještě přepínání vzhledu i na původní koncept.

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Kdy bude Mx3 final?

Příspěvek 6. červenec 2010 21:07

tak nejak nam ten vyvoj mx3 se zrychluje, uz je tu RC, par dni.

Lms
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 43
Registrován: 4. červenec 2008 19:16

Re: Kdy bude Mx3 final?

Příspěvek 7. červenec 2010 06:37

Já bych neřekl, že se zrychluje, protože prohlížeč zatím nemá ani základní vlastnosti normálního prohlížeče, jako je např. přesování tabů. Je to spíš o nepochopení vývojářů, co to vlastně to označení RC je. Ale co jsem četl na oficiálním foru, tak final bude brzo, ale s tím, že to bude jen "jednoduchý" prohlížeč, a v dalších verzích se až budou přidávat další vlastnosti... Což je asi dobrý nápad, ale musí nejdřív dodělat hooodně věcí ať to vypadá jako funkční prohlížeč. Už to vidím bude final, a taby přesovat stále nebudeme, na tož nějaké jednoduché RSS... :(
404: Podpis nenalezen

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Kdy bude Mx3 final?

Příspěvek 7. červenec 2010 10:26

V některých starších vývojařských verzích už přesouvání tabů fungovalo, takže jsem teda dost zvědav na final. Zvlášť kdy začlení lovce reklam. Ale je pravda, že když už je něco RC, tak už se do vydání další funkce nepřidávají, pouze ladí chyby, možná ale ty taby za chybu považovat jde, :D nicméně v Maxthonu mají v tom značení pěkný bordel.

PS: Také sběrač poznámek byl už téměř hotový.

Odpovědět