Mx3 wish list

Fórum prohlížeče Maxthon 3
Odpovědět
Uživatelský avatar
Axel Wers
Mudrc
Mudrc
Příspěvky: 89
Registrován: 28. leden 2008 15:25

Mx3 wish list

Příspěvek 26. únor 2011 13:55

Takže zoznam vecí čo mi v Mx3 chýba:

Všetky možnosti s obľúbenými položkami, ktoré boli v Mx2.

Teda

obnoviť favicony
možnosť mať obľúbené vo viacerých stĺpcoch vedľa seba, nie iba v jednom
možnosť označiť najobľúbenejšie

Karty

možnosť uzamknúť karty

kto má prístup na ich fórum by to tam mohol tlmočiť, lebo mne sa na to fórum nedá zaregistrovať a login mi nefunguje.

Inak nechápem ten vývoj Maxthonu, zvyčajne to býva tak, že novšie verzie majú všetky možnosti zo starších verzií + niečo nové, ale v Mx3 chýba toľko vecí z Mx2 ako keby išlo o nejaký iný browser. Lebo keď sa na to pozerám, tak v podstate by som mohol začať používať Chrome.

A Mx3 akosi padá keď otvára pdf dokumenty.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Mx3 wish list

Příspěvek 26. únor 2011 15:19

Login na globální fórum je stejný jako pro Maxthon online účet. Ale třeba i já teď jako Maxthon ambassador sbírám feedback i z tohoto fóra, takže to zanesu do požadavků, ale je tam ještě dost věcí s výšší prioritou. A ano, každá řada Maxthonu je praktický nový prohlížeč. Teď trojka hlavně proto že je vystavěna znova na jiném jádře. A také jsem si říkal, že bych mohl používat Chrome, ale Maxthon má prostě některé funkce a chování, které mi ze všech prohlížečů vyhovuje nejvíce.

Kdyžtak můžeš kontaktovat mezinárodního zástupce i přímo na: http://maxthon.com/content/feedback

A na PDF bug jsem znovu upozornil, kdyžtak můžeš zatím zkusit použít Foxit reader místo Adobe.

Uživatelský avatar
Axel Wers
Mudrc
Mudrc
Příspěvky: 89
Registrován: 28. leden 2008 15:25

Re: Mx3 wish list

Příspěvek 27. únor 2011 23:01

Dík poskúšam.

No jasné, Mx3 spravil veľký krok keď začal používať iné jadro a funkcie ako sťahovanie flash videí a screeny stránok zase nemá každý prehliadač, takže pre Mx3 je to plus. Len ma znepokojuje, že vo vývoji všetko tak dlho trvá..

joez
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 6. červen 2008 09:38

Zavřít záložky vlevo

Příspěvek 12. květen 2011 23:07

V gestech mysši se dá nastavit lecos, ale chybí mi tam:

"Zavřít záložky vlevo"

Příkaz na opačnou stranu tam je (Zavřít záložky vpravo), tak proč zrovna tady levici diskriminovat :-)

J.

Odpovědět