ukladani souboru při otevírání

Fórum prohlížeče Maxthon 3
Odpovědět
petrj

ukladani souboru při otevírání

Příspěvek 25. březen 2011 08:53

proč mathon 3 provádí download souboru-dokumentu, který chci otevřít z web stránky? Např. na stránce je odkaz na pdf, které chci zobrazit. V minulé verzi se soubor otevřel a po zavření po něm nezbyla žadná stopa. Tedy někde v cache asi ano, ale teď se ten soubor automaticky uloží tam, kde je nastavená cesta v downloadman, takže po otevření několika souborů mám v různých adresářích uložené soubory, které k ničemu nejsou. Jde to nějak změnit - např. nasměřovat automaticky do cache nebo temp?

Uživatelský avatar
LuCash
Admin
Admin
Příspěvky: 362
Registrován: 28. únor 2011 20:43

Re: ukladani souboru při otevírání

Příspěvek 25. březen 2011 12:47

Tak při stahování ukládej takový soubory jen do jedný složky (C:\Temp, C:\Downloads\Temp, win7 - C:\Users\*user*\Downloads\Temp apod ... ) a pak jí promazávej ... nebo si nastav v plánovači úloh ať ti to dělá sám nějaký dávkový soubor ;-)

Návštěvník

Re: ukladani souboru při otevírání

Příspěvek 25. březen 2011 16:35

tak takto podobně to samozřejmě dělám, jen mi to přijde zbytečně složité vždy zadávat cestu při prohlížení nějakého dokumentu a u toho co stahuju záměrně zase jiné složky.... Vzhledem k tomu, že používám rohlížeč jako pracovní nástroj, tak často něco prohlížím a nebo ukládám, tak je to pořád o nějakém přenastavování složek....

Ten systém ve verzi 2 mi přijde více user friendly.....

Odpovědět