Vypnutie Download Managera

Fórum prohlížeče Maxthon 3
Odpovědět
Uživatelský avatar
Axel Wers
Mudrc
Mudrc
Příspěvky: 89
Registrován: 28. leden 2008 15:25

Vypnutie Download Managera

Příspěvek 24. květen 2011 08:11

Sťahovanie cez ten Download Manager je EXTRÉMNE pomalé, hoci bežne sťahujem asi 1MB/s, cez tento Download Manager to ide najviac 30/40 kB/s. Je možnosť tento zbytočný Download Manager úplne vypnúť?

homberg
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 68
Registrován: 27. srpen 2010 19:09

Re: Vypnutie Download Managera

Příspěvek 24. květen 2011 10:55

Tak tohle me na MX3 vadi asi ze vseho nejvic. Uz jsem se tu na to pred casem ptal. Asi jedina moznost je zatim bohuzel jen ta, prepnout zobrazovaci rezim na IE. Potom se startuje stary dobry manager z IE, ktery samozrejme funguje zcela bezchybne. A navic zobrazuje i cas uplynuly/do konce stahovani.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Vypnutie Download Managera

Příspěvek 24. květen 2011 12:29

Axel Wers: Nemáš zaplou proxy? Jinak se to zde řešilo už několikrát...
post3387.html#p3387

Uživatelský avatar
Axel Wers
Mudrc
Mudrc
Příspěvky: 89
Registrován: 28. leden 2008 15:25

Re: Vypnutie Download Managera

Příspěvek 27. květen 2011 16:16

Prečítal som si to ale odpoveď som nanašiel. A vidím že viacero ľudí má ten istý problém. Proste sťahovač Mx3 degraduje moju optiku na ISDN, fakt super prehliadač.
homberg píše:Tak tohle me na MX3 vadi asi ze vseho nejvic. Uz jsem se tu na to pred casem ptal. Asi jedina moznost je zatim bohuzel jen ta, prepnout zobrazovaci rezim na IE. Potom se startuje stary dobry manager z IE, ktery samozrejme funguje zcela bezchybne. A navic zobrazuje i cas uplynuly/do konce stahovani.
Možno to je riešenie, ale strašne debilné riešenie. Nebudem to zakaždým prepínať len kvôli tomu aby som si niečo stiahol. Mám pocit, že vývojari Maxthona na niečom fičia lebo niektoré funkcie trojky sú čistý FAIL.

Odpovědět