Chat vo Facebooku

Fórum prohlížeče Maxthon 3
Odpovědět
Uživatelský avatar
Axel Wers
Mudrc
Mudrc
Příspěvky: 89
Registrován: 28. leden 2008 15:25

Chat vo Facebooku

Příspěvek 24. květen 2011 08:44

Akože nie som na tejto prkotine závislý ale z princípu chcem toto vyriešiť. V poslednej dobe som si všimol že tá lišta minichatu vo Facebooku mi zmizla. Nepoužívam to často, takže neviem odkedy to tam nie je, ale proste to tam NIE JE!!

Vo všetkých ostatných NORMÁLNYCH browseroch (Opera, Chrome, FF) s tým problém nemám, ale tento čínsky brak proste ten chat odpálil.
Nalogoval som sa s iným kontom - to isté!

Takže keď sa potrebujem na chate niekoho niečo spýtať, musím spustiť iný browser, tam sa nalogovať a až potom môžem písať. Nie je to niekde zablokovované? Ja neviem, ale čím ďalej tým viac som rozhodnutý prejsť na Chrome, ja už nemám nervy furt v jednom kuse riešiť nejaké problémy s týmto maxthonom.

Chat sa objaví keď prepnem na jadro Trident, cez webkit to nejde, sorry ale toto mi pripadá byť až moc primitívnym riešením.

Uživatelský avatar
LuCash
Admin
Admin
Příspěvky: 362
Registrován: 28. únor 2011 20:43

Re: Chat vo Facebooku

Příspěvek 24. květen 2011 18:33

Chat mi jde bez problému. Zkus vymazat cache prohlížeče (Ctrl+Shift+Del)

nebo si pořiď instant messenger QIP 2010 - icq, facebook chat i zeď, twitter, jabber, gtalk ...

Uživatelský avatar
Axel Wers
Mudrc
Mudrc
Příspěvky: 89
Registrován: 28. leden 2008 15:25

Re: Chat vo Facebooku

Příspěvek 27. květen 2011 16:20

Sorry ale ICQ sm prestal používať pred rokmi. A aký má zmysel ICQ keď na niektorých známych mám kontakt len cez FB? Skúšal som to aj preinštalovať, dal som aj staršie verzie, pod Webkitom sa mi proste ten chat vôbec nezobrazuje.

Odpovědět