Oblíbené,hesla a nastavení z Max2 do Maxthonu3

Fórum prohlížeče Maxthon 3
Odpovědět
avod
Bažant
Bažant
Příspěvky: 5
Registrován: 10. červen 2008 20:52

Oblíbené,hesla a nastavení z Max2 do Maxthonu3

Příspěvek 29. červenec 2011 11:34

Ahoj,

léta používám Maxthon 2, mám tam spoustu věcí nastavených a jsem na ně zvyklý. Při přeinstalaci Win jsem si pouze zazálohoval složku SharedAccount, po instalaci zkopíroval a vše bylo jako předtím.
Existuje nějaká složka nebo nastavení, abych do Maxthonu 3 dostal oblíbené, hesla apod. z Maxthonu 2?

Nově:
teď jsem to našel, ale jde to pouze přes účet, který nemám :| Je i jiná možnost?

Chybí mi několik dobrých věcí, které jsou v Maxthonu 2 a byl bych rád, kdybyste mi někdo napsal, zda jsou i v Maxthonu 3, jinak zůstanu asi věrný Maxthonu 2:

- marně hledám Skupiny záložek jako jsou v Maxthonu 2. Jsou také v Maxthonu 3 a je možné je sesynchronizovat z Maxthonu 2?

- další věc, co mi chybí, je vedle ikonky "vrátit zavřenou záložku" je v Maxthonu 2 možnost si vybrat kterou, tady je to pouze ta poslední :cry:

- a další: v Maxthonu 2 je dole na liště možnost přepínání záložek: automaticky otvírat v nové záložce, tady ta možnost chybí.

- v Maxthonu 2 je na liště záložek možnost vložit si drobná hesla /např. tajné přihlašovací údaje, poznámky apod./, je to někde i v Maxthonu 3

Děkuji vám za odpověď. :thumbsup:
Hodně úspěchů při práci s Maxthonem přeje Tonda

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Oblíbené,hesla a nastavení z Max2 do Maxthonu3

Příspěvek 29. červenec 2011 17:31

V trojce jsou "Skupiny" přímo v oblíbených, dají se tam přidávat/vytvářet nebo i měnit ze složek. V Maxthon 2 je myslím nejprve nutné převést skupiny na oblíbené a pak jdou importovat.

V trojce je na vybrání zavřené záložky hned vedle samostatné tlačítko se symbolem hodin.

V trojce jsou také Online poznámky nebo vyplňování formulářů, teď nevím co z toho myslíš. :)

avod
Bažant
Bažant
Příspěvky: 5
Registrován: 10. červen 2008 20:52

Re: Oblíbené,hesla a nastavení z Max2 do Maxthonu3

Příspěvek 29. červenec 2011 21:33

dev píše:V trojce jsou "Skupiny" přímo v oblíbených, dají se tam přidávat/vytvářet nebo i měnit ze složek. V Maxthon 2 je myslím nejprve nutné převést skupiny na oblíbené a pak jdou importovat.

V trojce je na vybrání zavřené záložky hned vedle samostatné tlačítko se symbolem hodin.

V trojce jsou také Online poznámky nebo vyplňování formulářů, teď nevím co z toho myslíš. :)
Děkuji za odpověď na některé otázky, např. online poznámky, to je to, co jsem myslel.
S těma skupinama to zkusím nějak převézt, ale co hesla? Ty si musím převézt ručně?

Jinak na mě dělá dojem Maxthon 3 jako bráška IE9.

Hezký den
Hodně úspěchů při práci s Maxthonem přeje Tonda

Odpovědět