Mx3 skiny

Fórum prohlížeče Maxthon 3
Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Mx3 skiny

Příspěvek 24. září 2011 22:07

Pokud si chcete vybrat svůj vzhled pro Maxthon 3, zkuste tyto odkazy:

https://www.facebook.com/maxthon?sk=app_221460014534454

http://hd.maxthon.cn/skin/entries.php

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Mx3 skiny

Příspěvek 19. prosinec 2011 22:03

Byl spuštěn nový web pro vzhledy a najdete zde také jeden nový vánoční: http://skin.maxthon.com

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Mx3 skiny

Příspěvek 27. prosinec 2011 22:45

super, chybel mi zrovna modry default, protoze pripada sladenejsi s neketeryma prvky viz. screen
Obrázek
mohli by davat i jako defaultni, a misto toho nevim proc po nove instalaci davaji mx classic jako z druhe verze, coz asi pouzivaji prevazne spis lide okolo vyvoje a proto tam ho prosadili, coz mx3 mel byt s modernim nadechem, a aspon uz je i alpha verze ktera se mi zdala modernejsi ale zas jsem zkusil a boleli z nej oci.
takze asi tak.

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Mx3 skiny

Příspěvek 31. prosinec 2011 14:40

super, tech skinu nam pribyva.

jee, uz je socool ale ja chci svuj oblibeny z dvojky socool calx a aby se aktivni panel nezvetsvoal jak to dela u tohodleho.

Uživatelský avatar
caldii
SK překladatel
SK překladatel
Příspěvky: 56
Registrován: 20. leden 2009 19:12

Re: Mx3 skiny

Příspěvek 11. únor 2012 21:41

Nenarazil náhodou niekto na súbor *.mxskin predvoleného modrého vzhľadu MX: modern?
Ak by ho náhodou niekto mal poprosím link, odkaz hocičo..

Ďakujem

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Mx3 skiny

Příspěvek 12. únor 2012 11:53

presne to jsem si rekl taky, po te co ten skin smazali ze stranky, a momentalne jsem mimo domov, ale doma ho mam, tak si zatim vystacim s tim sedym, od stredy budu, tak si ho schovam, jak jsem uz psal vic mi sedi, jako defaultni kvuli tomu zabarveni panelu uctu, a i od novejsich verzi jako nahled defaultniho skinu je modra verze tak mozna proto odtud i odstranili protoze mozna ho planuji nasadit jako defaultni, ale kdyz nekdo ho ma taky, klidne muzete sem dat jako prilohu.

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Mx3 skiny

Příspěvek 12. únor 2012 20:10

edit: trochu jsem ve volne chvile googloval, a nasel jsem na ruskym servru, bluemodern ale jeste z prvnich verzi trojkoveho maxthona, ale treba se nekomu bude libit.
Přílohy
bluemodern.mxskin
(157.63 KiB) Staženo 373 x

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Mx3 skiny

Příspěvek 21. únor 2012 21:50

tak bohuzel, jsem zjistil po prijezdu, ze jsem pred tim tehdy spatne fungujici verzi maxthonu smazal, a protoze mam jako hlavni disk ssd, tak u nej soubory nejde obnovit uz po par prepisech, zkousel jsem.
ale az bude cas, zkusim prebarvit ten defaultni skin, jak je to ve vlakne pod timhle.

Uživatelský avatar
caldii
SK překladatel
SK překladatel
Příspěvky: 56
Registrován: 20. leden 2009 19:12

Re: Mx3 skiny

Příspěvek 22. únor 2012 08:29

No ja sa chcem tiež pohrať a urobiť nejaký skin, malo ísť o skin MX: modern ale v tmavom prevedení (napr. MX Zune theme), no neviem zatiaľ zohnať ten súbor *.mxskin pre origo modrý skin aj s bočným panelom.
Ja použivam na XP XP Zune theme, tak by som si to rád zladil na rovnaké tmavé farby všetko. Existuje pár skinov v šedej a čiernej ale nie je to presne ten modern. Modern skin je super aj v modrej, ale ešte by sa mi zišiel aj v tmavom prevedení.

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Mx3 skiny

Příspěvek 22. únor 2012 10:52

tmavy modern? a co tenhle http://forum.maxthon.com/viewthread.php ... a=page%3D1
jinak pro origo modry skin preci staci rozbalit ten defaultni bezovy skin soubor mx.mx2.mxskin ve slozce C:\Users\jmeno\AppData\Roaming\Maxthon3\Skins ne?
edit: aha, tak kecam, nevim jak se mi to popletlo mx2 neni modern, no pak jeste zkusim pohledat nekde.

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Mx3 skiny

Příspěvek 22. únor 2012 12:10

uz to asi mam ve slozce program files/maxthon3/bin je soubor ui.dat staci prejmenovat na ui.mxskin a je to ten modern skin ale jete jsem nezkousel rozbalit ten soubor jestli je to tak.
jinak sem zkopiroval z ruskych stranek sbirku skinu http://ulozto.cz/xL6LnvS/mx3-skins-new-rar a myslim ze skin Berry se velmi hodi pro cerno-orangovy zune, a kdyby to s ui.dat nevyslo, tak v te sbirce je taky skin modern plus, ktery je podobny tomu modern jen jina tlacitka a panelu jsou vyssi.

Uživatelský avatar
caldii
SK překladatel
SK překladatel
Příspěvky: 56
Registrován: 20. leden 2009 19:12

Re: Mx3 skiny

Příspěvek 22. únor 2012 15:24

Super, toto šlo, podarilo sa mi dekompilovať ui.dat pomocou makpak.exe, mam folder s datami takže to zatial ide, len tam je toho viac MX:modern, mx:classic, mx:solid. Naštudujem štruktúru skinu a povyhadzujem čo nechcem. Vyzerá to že sa pohnem ďalej...

Sioga dík za skiny,čas a námahu.

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Mx3 skiny

Příspěvek 23. únor 2012 21:35

tak behem trochu stourani, vymazu a premisteni nekolik souboru a slozek, ani jsem nemusel prebarvovat ci stourat v kodech a mam tu modern blue, jaky jsem i chtel, a nemusim cekat az na oficialni verzi, jelikoz jsem nasel na cinskem foru vlakno toho autora co delal puvodni, ale striktne moderatori tam to zakazuji vydavat tu verzi, a uzivatele dostavaji ten skin jen na prosbu nekterych jedincu ho sdilet, preposlat.
Přílohy
blue_modern.mxskin
(173.2 KiB) Staženo 337 x

Uživatelský avatar
caldii
SK překladatel
SK překladatel
Příspěvky: 56
Registrován: 20. leden 2009 19:12

Re: Mx3 skiny

Příspěvek 24. únor 2012 08:48

Som si ho uz stiahol z tovjho prispevku na ENG fore, po pouzuti skinu mi ale MX spadne, proste sa zavrie a koniec.
Neda sa ani zmenit skin, akonahle ho chcem zmenit ci uz z menu, alebo priamo cez skin tlacitko v pravo hore, maxo sa natvrdo ukonci..
Staci ak zmazem tento skin z appdata/Maxthon/Skins a vsetko opat funguje. Vie mi niekto poradit ako to vyriesit?
Mam MX-3.3.4.4000

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Mx3 skiny

Příspěvek 24. únor 2012 13:57

a do jakeho ted maxthon prepnul skinu?
jinak jsem ted zkousel final i betu mx, i na jinem pc v xp a vsechno v poradku, az ted na mem pc s win7 jsem zkousel a klikl na soubor skinu ktery byl nejak spatny, a stacilo jej smazat z C:\Users\jmeno\AppData\Roaming\Maxthon3\Skins pak ten skin zase zkopirovat rucne do te slozky a uz jde normalne.

Odpovědět