Maxthon 3.3.3.1000

Fórum prohlížeče Maxthon 3
PvW

Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 5. leden 2012 17:05

Kromě chyb na mapy.cz (posun + výřez) mi také nefunguje Java např. na http://www.presnycas.cz, ale i test na http://www.java.com

Je to jejich chyba nebo je potřebe něco přenastavit apod.?

Jinak docela OK, jen na to clear type si nějak nemůžu zvyknout.

PvW

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 5. leden 2012 17:51

Je to chyba Maxthonu. Ale jako vždy stačí na problémových stránkách přepnout zobrazovací režim.

ClearType má být opraven v další verzi.

Hellboycze
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 27
Registrován: 18. březen 2011 09:13

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 5. leden 2012 22:37

To není řešení, že stačí jako vždy přepnout do kompatibilího režimu, přijde mi to spíš jako nouzovka...

Návštěvník

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 6. leden 2012 14:44

no, jestli tohle mysli maxthon vazne, tak po dlouhych letech s nim asi skoncim.
prepinani rezimu je nepohodlne a otravne, nehlede na to, ze si to pak nepamatuje ulozena hesla, protoze v predchozich verzich jsem stranku ulozil v jinem zobrazovacim rezimu.
proc to v predchozich verzich slo a ted ne ?

nechce se mi prepnout rezim zobrazeni, pokud zjistim, ze dana stranka se zobrazuje spatne, a pak cekat nez se nacte znova.

opravdu mi tohle prijde jako velmi otravne. kdyz jsem preinstaloval starsi verzi, tak tyto chybu uz zustaly.

ach jo...

davam maxthonovi jetse dve verze na opravu, pak zacnu resit alternativni prohlizec.

...a stale maxthon neumi po ctrl+enter doplnit ( jak to umel mx2) www a cz ? nebo uz to umi jen to ma nekde v nastaveni schovany ?

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 6. leden 2012 17:13

presne tak, proc nesjednotili automaticke prihlasovani jak ulozena hesla ve webkitu tak i ie modu to nechapu, kdyz preci v mx2 to docela slo.
a po kazde co sem navstevoval aukro v ie, tak se mi odhlasoval fb ktery byl ve wk, no a na aukro jsem se musel prihlasovat zapinanim ve wk ackoliv uz byly nastaveny ty stranky aby byli v ie, ale ted co uz aukro nemusim prepinat a krome map uz nikde jinde, tak mi obe ty chyby odpadly, ackoliv se by ta chyba stejne musela napravit, ale zas tak dobrej ve vysvetlovani nejsem tak to necham na jinych.
jinak jeste maly zadrhel, nejak se mi ve spravci stahovani nechce ukazat freedownloadmanager.
a snad brzo dockame i globalnich podminek pro blokovani reklam, coz lidi jak vidim na foru dost nalehaji.

Hellboycze
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 27
Registrován: 18. březen 2011 09:13

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 6. leden 2012 18:26

Globalni seznam, ci spis menu, kde se da neco take pridavat, pripadne odebirat by byl super, samozřejmě by to chtělo intgraci s účtem aby to mělo smysl. TO přepínání je opravdu otravné, přihlašovací údaje by měly být společené pro webkit i ie ale nejsem si uplně jistý, jak to je nebo spíš není jednoduché naprogramovat.

Na jiný prohlížeč ani nepomýšlím, jak sednu k nečemu jinýmu, cejtím se divně a spousta věcí mi chybí, nebo mi vadí že se chovají jinak a nejde to nakonfigurovat. Prostě maxthon je nejlepoší i když mu občas nefunnguje taková nezásadní věc jako je prohlížení obrázků:-D No trpělivost a sledování FTP k tomu už prostě patří:-D

Uživatelský avatar
Danjar
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 117
Registrován: 6. únor 2007 13:14

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 7. leden 2012 13:02

Zatim bohuzel porad pouzivam Maxthon dvojku. Trojka ani jine prohlizece z meho pohledu zatim vic nenabizeji.

Návštěvník

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 7. leden 2012 22:25

teda nafackoval bych si, ze sem udelal upgrade na nejnovejsi verzi. fakt stoji za ho***. neustaly prepinani mezi zobrazovacima rezimama je opravdu ale opravdu nechutny. zadna malickost. pomalu kazdej web musim prepinat jinam nez zrovna sem.
downgrade zpatky uz nejde, musel bych asi uplne vsechno zrusit a nainstalovat znova. ale ted si rikam, ze to asi udelam, ale uz si nepamatuju presne verzi ktera byla ok . neco kolem 3.2.? ....nevite kde naposled to bylo ok ?

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 8. leden 2012 10:44

Možná 3.2.2.1000 a stačí obyčejně přeinstalovat, nic se rušit nemusí.

Návštěvník

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 8. leden 2012 20:22

no, ja preinstalaci udelal, nicmene chyby zustaly...ale ok, zkusim to jeste jednou.

lordik

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 9. leden 2012 08:43

Já mám nejmenší problémy s verzí 3.0.24.1000... to už je docela stařeček, ale všechno fungovalo, jak mělo :) teď ale stále válčím s novou verzí a čekám na opravu, nejhůř mám schovaný instalačky starších verzí

Hellboycze
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 27
Registrován: 18. březen 2011 09:13

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 9. leden 2012 12:09

instalacky si schovavat nemusite, prece existuje vec jako http://dl.maxthon.com/mx3/ ;-) Co se tyka me, tak problemy s 3.3.3.1000 nemam. Je teda nenazrana na pamet ale jinak nemam problem...

Návštěvník

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 9. leden 2012 16:51

To jsou mi zázraky, díky za odkaz :) ... mě nová verze zlobí hlavně občasným zamrzáváním a na některých stránkách zvláštním vyhlazením písma

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 9. leden 2012 17:42

Vyhlazování písma bude opraveno v příští verzi.

Jinak možná další zajímavé odkazy najdete na hlavní stránce. odkazy-f17.html

Uživatelský avatar
LuCash
Admin
Admin
Příspěvky: 362
Registrován: 28. únor 2011 20:43

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 9. leden 2012 17:52

Tak když si tu všichni stěžujou, tak trochu přileju olej do ohně :-D
Nejsou to problémy konkrétně týhle verze, už se to děje dýl:
  • Při úpravě textu v <textarea> při scrollu na konec a kliknutí do okna, se to posune zase na začátek - jako bych vůbec nescrolloval. Musím prvně kliknout do okna a teprv pak scrollovat :thumbsdown:
  • Hodně teď dělám ve Wordpressu. Dost věcí tam nefungovalo (html5 a javascript efekty plynulého rozbalování nastavení) a musel jsem mít přepnuto na IE. Teď už blbne snad "jen" rozbalování boxů na nástěnce - což mi ale zas až tak žíly neřeže :lol:
Trochu mě zarazilo, že flash si nese Mx s sebou a nejde aktualizovat přes adobe updater (nebo jak se to jmenuje). A jestli se nemýlím, je to stejné u FF, Chrome(?) .. takže ho mám v PC vlastně 3x 4x?

Odpovědět