Maxthon 3.3.3.1000

Fórum prohlížeče Maxthon 3
Návštěvník

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 9. leden 2012 23:31

Hellboycze píše:instalacky si schovavat nemusite, prece existuje vec jako http://dl.maxthon.com/mx3/ ;-) Co se tyka me, tak problemy s 3.3.3.1000 nemam. Je teda nenazrana na pamet ale jinak nemam problem...
hele fakt chces rict, ze tobe bez prepinani zobrazovaciho modu zobrazuje vsechni stranky ok ? tomu se mi nechce skoro ani verit.

treba aukro, ebay, ...
napr na aukru, kdyz das zobrazit velke nahledy na obrazky prodavaneho predmetu, tak u webkitu nejsou videt posuvniky na dalsi obrazek .
nebo google - u radku kam zadavas popis co hledas je obrazek s lupou u webkitu tam je jen modra plocha.

a tohle jsou jen malickosti. nektere stranky to zobrazi uplne priserne. na ebay uz vubec neobchoduju pres maxthon, protoze nechci aby mi v rozhodujici schvili prihozeni zamrznul nebo neco neudelal.

Uživatelský avatar
dkas
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 61
Registrován: 2. červen 2009 10:51

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 10. leden 2012 09:58

Zkus ještě vymazat cookies. Mě to taky dělalo brikule, cookies sem měl jako poslední možnost, ale dost to pomohlo :whistle:

Hellboycze
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 27
Registrován: 18. březen 2011 09:13

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 10. leden 2012 10:20

Pridavam se k nazoru vymazat cookies! Taky jsem mel problem, stranky to nezobrazovalo korektne, naprosto je to rozhodilo, vypadalo to jako by to snad vzalo jen HTML a CSS to uplne vynechalo, fungovalo to jen na ie mod, uz jsem si nevedel co rady a nakonec mi tady pomohly s radou vymazat cookies a pomohlo to. Proste se to nejak zblaznilo a vymaz cookies nastesti pomohl:-)

radorekz

Re: Maxthon 3.3.3.1000

Příspěvek 7. únor 2012 16:22

Stáhl jsem si verzi 3.3.3.1000, nainstaloval a nenajede svině a nenajede, po spuštění začne načítat stránky Maxthonu, účet atd. a zcela se zasekne, výkon CPU vyskočí na 50 % a ve službách je spuštěný vždy 4x, nicméně se mi nepodařilo ho spustit, nechápu, ví někdo, co to je?

Odpovědět