Chyba videa na YouTube Vyřešeno

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Odpovědět
Peking
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 20
Registrován: 16. květen 2014 16:46

Chyba videa na YouTube

Příspěvek 16. květen 2014 20:00

Zdravím.

Maxthon používám již nějákou dobu, ale poslední dobou začal zlobit....
Dlouho se načítá, videa na youtube nespustí od začátku ale přeskočí je o několik sekund dál, jako byposunul začátek takže mi to znovu hodí reklamu. Taky při přehátí jakého koliv videa mimo youtube tak přehraje jen určitej čas a pak video zmizí a zůstane jen černá obrazovka, když chci stránku aktualizovat tak se sekne celej prohlížeč. A taky už již zmíněný problém s diakrtikou, ale ten mi tolik nevadí.
Nevíte čím by to mohlo být a co stím dělat ?

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Chyba

Příspěvek 16. květen 2014 22:20

A jakou máš verzi?

Peking
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 20
Registrován: 16. květen 2014 16:46

Re: Chyba

Příspěvek 17. květen 2014 12:45

Měl sem tu kterou stáhneš na hlavní stránce tohodle fóra (4.0.4.4000), pak sem si stáhl betu 4.0.6.1800, ale na té jaksi bylo poznat že je to beta. Takže sem si stáhl verzi (4.0.5.4000) a tu teď mám.

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Chyba

Příspěvek 18. květen 2014 19:38

Zdar,
osobně mi pomohlo vynucení režimu HTML5, namísto flashe.
Zkus aplikovat následující postup:
1. Stáhni a čistě nainstaluj poslední verzi (4.4.0.4000). Čistě - tím myslím ideálně odinstalovat současnou verzi, ručně prověřit, že po instalaci nic nezbylo (C:\Users\R3gi\AppData\Roaming\Maxthon3 apod.) a poté teprve nainstalovat.
2. Stáhni a nainstaluj si rozšíření YouTube Center.
3. Přejdi na YouTube a poté buď pomocí výzvy rozšíření nebo pomocí ozubeného kola vpravo nahoře do nastavení rozšíření.
4. Přepni se na kartu Přehrávač a změň nastavení Druhu přehrávače z Výchozí na HTML5.
5. Zavři okno nastavení, obnov stránku a stav by se měl razantně zlepšit. (Možná tam je drobný bug v rozložení rozhraní, ale to je celkem zanedbatelné, video funguje.)

YT Center poskytuje širokou škálu nastavení, takže doporučuju obětovat trošku času a povrtat se v tom. Pokud se nechceš rochnit, naimportuj si pomocí volby import/export na kartě Obecné v Nastavení YouTube Centra tento soubor (sry, fórum mi ho neumožní nahrát přímo). Pak bys to měl mít nastavené tak jako já (automatické zvětšení videa a nastavení lepší kvality, odebrání reklam a poznámek,...) ;-)
Jo a tady kdyžtak najdeš další info o této chybě.

EDIT: Ještě můžeš zkusit vynucení HTML5 přímo na YouTube, pokud tě poslechne :-)

Peking
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 20
Registrován: 16. květen 2014 16:46

Re: Chyba

Příspěvek 19. květen 2014 17:11

No takže i když je to neuvěřitelné. Tak zdroj problémů byl právě HTML5. Můj youtube vždy použival právě HTML5 takže sem dal Flash a je klid. Ale i tak díky ten YouTube center je parádní věcička.

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Chyba videa na YouTube

Příspěvek 29. květen 2014 17:06

Mělo by to být opraveno v poslední beta verzi: http://forum.maxthon.com/thread-11449-1-1.html

Odpovědět