Rychlost stahování Vyřešeno

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Odpovědět
Uživatelský avatar
Difadon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 38
Registrován: 19. březen 2014 13:17

Rychlost stahování

Příspěvek 6. prosinec 2014 11:00

Ahoj,

V poslední době mi začal Maxthon trochu zlobit. Pokud spustím nějaké stahování, kde zdrojový server neomezuje rychlost, maxthon se snaží linku vytížit na 100%. To je na jednu stranu fajn, ale horší je, že nenechá volnou žádnou rychlost. Takže při zapnutém stahování není možné přecházet na jiné stránky (prohlížeč se při načítání stránky začne chovat jako kdybych nebyl připojený k internetu). Dokonce to linku vytíží natolik, že začne docházet k odpojování komunikačních protokolů (Jabber, ICQ,....).

Netušíte zda je nějaká možnost nastavení rychlosti nebo nastavení nějaké priority využití linky?
Věnuj trochu svého času vědě. :)
Obrázek

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Rychlost stahování

Příspěvek 7. prosinec 2014 20:22

Také jsem si toho všiml, například při stahování z TheRapide. Pokud vím, tak přímo Maxthon žádné takové nastavení, které by umožňovalo omezit maximální rychlost konkrétního stahování nemá. Napadá mě tedy jen regulace síťové komunikace prostřednictvím některého externího programu, což samozřejmě není příliš elegantní řešení. Problém jsem nahlásil přes zpětnou vazbu, tak snad na to mrknou...

Edit: Dorazila odpověď z centrály Maxthonu:
We haven't added download speed management feature into Maxthon yet. But i think that's an awesome idea! Having it would definitely help for memory control.
We are not working on it at the moment but I'll pitch it to the team to see what they think.
Tak snad si to někam poznačí a zamakají na tom :-)

Uživatelský avatar
Difadon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 38
Registrován: 19. březen 2014 13:17

Re: Rychlost stahování

Příspěvek 8. prosinec 2014 15:25

Snad jo, protože momentálně musím jet přes Firefox. Ten to naštěstí umí regulovat, takže v případě jiné síťové komunikace rychlost stahování upravuje.
Věnuj trochu svého času vědě. :)
Obrázek

Odpovědět