Nová karta

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ayame
Bažant
Bažant
Příspěvky: 4
Registrován: 22. prosinec 2014 13:05

Nová karta

Příspěvek 22. prosinec 2014 13:10

Zdravím vás,
i já se připojuji se svou otázkou. Od včerejška se mi stává, že mám otevřený Maxthon a aniž bych to chtěla, otevírá se mi automaticky stránka "Nová karta". Když zavřu, za chvíli se otevře znovu. A když ji tam nechám, otevře se nová. Když Maxthon zavřu, on se sám spustí s novou kartou. Jednou jsem nechala PC běžet asi dvě minuty a přijdu - kolem patnácti záložek "Nová karta".
Zkoušela jsem už i odinstalovat a znovu nainstalovat. Problém ale přetrvává dále. Nevíte někdo, co s tím?

Díky předem za odpověď, Ayame.

Tomikyd
Bažant
Bažant
Příspěvky: 9
Registrován: 4. prosinec 2014 02:32

Re: Nová karta

Příspěvek 22. prosinec 2014 22:44

Pokud chápu dobře tak se vám nová karta otevře po zapnutí prohlížeče? Pokud to tak je tak jděte do Nastavení -> v levém sloupci zvolte možnost "Hlavní" a tam máte možnost "Stránka po spuštění" a tam si vyberte "Domácí stránka" nebo případně něco jiného co vám vyhovuje pak už jen zavřete nastavení a mělo by to být v pořádku.

PS:Snad jsem pomohl.

Uživatelský avatar
LuCash
Admin
Admin
Příspěvky: 362
Registrován: 28. únor 2011 20:43

Re: Nová karta

Příspěvek 23. prosinec 2014 03:57

Viděl bych to na nějakou havěť v počítači. Určitě projeď PC antivirem - nejlépe hloubkovou analýzou při startu.
Pak se dá pročistit PC programem CCleaner, určitě ho můžeš nainstalovat a podle obrázku (příloha) sem nahrát uložený textový soubor.
Přílohy
cc.jpg

Uživatelský avatar
Ayame
Bažant
Bažant
Příspěvky: 4
Registrován: 22. prosinec 2014 13:05

Re: Nová karta

Příspěvek 23. prosinec 2014 11:00

Tomikyd: Ne, stránka Nová karta se spouští bez jakékoliv mé vůle.
LuCash: CCleaner mám. Zkoušela jsem tím počítač projet. Jinak mám jako antivir AVG, které mi hlásí, že počítač je v pořádku a vzápětí do pěti minut je schopné mi říct, že mám v PC hrozbu a musím restartovat počítač pro její odstranění. Aspoň že ji řeší.
Ale zkoušela jsem kliknout na zástupce Maxthonu kliknout pravým tlačítkem a "Odstranit potíže s kompatibilitou." Zatím to zabralo, počítač opravdu našel nějaký problém a vyřešil. Tak snad zatím v pořádku.
Díky za poskytnutnutí nějakých řešení, přestože jsem zvládla vyřešit sama, byť mi to zabralo nějakou chvíli. Takže zatím bych to uzavřela. ^^

Uživatelský avatar
Ayame
Bažant
Bažant
Příspěvky: 4
Registrován: 22. prosinec 2014 13:05

Re: Nová karta

Příspěvek 27. prosinec 2014 15:12

Heh, tak nakonec problém zcela nezmizel. Teď se mi pro změnu nová karta nenačítá vůbec, když přidám novou kartu, zobrazí se bílá stránka a v liště záložek je název "mx://res/quick-access/index.htm"
Už jsem zkoušela ledacos, i hledat. Jenže nějak nerozumím, jaké je řešení. :I
Nemá s tím někdo zkušenosti?

Uživatelský avatar
Ayame
Bažant
Bažant
Příspěvky: 4
Registrován: 22. prosinec 2014 13:05

Re: Nová karta

Příspěvek 28. prosinec 2014 11:25

LuCash píše:Viděl bych to na nějakou havěť v počítači. Určitě projeď PC antivirem - nejlépe hloubkovou analýzou při startu.
Pak se dá pročistit PC programem CCleaner, určitě ho můžeš nainstalovat a podle obrázku (příloha) sem nahrát uložený textový soubor.
Doufám, že nevadí můj úžasný spam... :I
Přílohy
startup.txt
(7.39 KiB) Staženo 133 x

Uživatelský avatar
LuCash
Admin
Admin
Příspěvky: 362
Registrován: 28. únor 2011 20:43

Re: Nová karta

Příspěvek 28. prosinec 2014 19:48

Copak je tohle? ;-)

Kód: Vybrat vše

{E423402C-A58F-45B7-A990-8FB85865D573}	Maxthon International ltd.	C:\Program Files\Maxthon\Bin\Maxthon.exe
Vypadá to, že se ti spouští opravdu přes Plánovače úloh, takže smazat!

a klidně to můžeš trochu víc promazat ...

Používáš Chrome? Pokud ne, tak smazat tyto záznamy nebo úplně odinstalovat Chrome :-D

Kód: Vybrat vše

GoogleUpdateTaskMachineCore
GoogleUpdateTaskMachineUA
Určitě ale můžeš smazat toto, i když je spuštění zakázáno:

Kód: Vybrat vše

Open Chrome
Používáš program PC Tools Registry Mechanic? Program čistí registry a myslím, že tuhle funkci nahrazuje CCleaner. Tak bych PC Tools Registry Mechanic klidně odistaloval.

Pokud nic nepomůže, nahraj sem ještě to samé, ale zaškrtni volbu "Pokročilý mod".

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Nová karta

Příspěvek 29. prosinec 2014 12:17

Chrome je trochu jako vir i když ho odinstaluješ, tak to tam zůstane.

Odpovědět