Facebook? Vyřešeno

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Salem
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 73
Registrován: 21. srpen 2008 15:59

Facebook?

Příspěvek 1. duben 2015 21:06

je možný že mi v poslední době asi 2-3 dny blbne Facebook, špatně se mi zobrazuje viz odkaz http://imgur.com/rNQVNOS v Turbo(webkit) modu v IE mi to jde ok.
MX verze 4.4.4.3000

// Edit (R3gi): obrázek nahrán přímo na fórum
Facebook problém.jpg

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Facebook?

Příspěvek 1. duben 2015 22:18

Zdar, mě jede v pohodě, ale u facebooku je možný všechno. Zkoušel jsi vypnout Adblock (případně další skripty, pokud nějaké používáš)?

Salem
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 73
Registrován: 21. srpen 2008 15:59

Re: Facebook?

Příspěvek 2. duben 2015 17:14

zkoušel jsme vypnout adblock a dělá to pořád, jinak jsem si žádný skript nenastavoval

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Facebook?

Příspěvek 2. duben 2015 19:07

A vymazat data prohlížení (cookies, mezipaměť apod.) a obnovit stránku pomocí CTRL+F5 také nepomůže? Může to také způsobovat nastavení UserAgent identifikace prohlížeče (Nastavení > Pokročilé nastavení > Další > Přizpůsobit UserAgent identifikaci), ujisti se, že používáš výchozí nastavení (políčko musí být odškrtnuté).

Salem
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 73
Registrován: 21. srpen 2008 15:59

Re: Facebook?

Příspěvek 2. duben 2015 19:58

Hele zkoušel jsem agenta Mathona, chrom a úplně jsem to i zrušil. ctrl+f5 jsem použíl asi milionkrát. Ještě mi blbne youtube když kliknu na odkaz tak se mi otevře kousek videa jenom, myslím kousek obrazu. zkusím nahrát screen

Salem
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 73
Registrován: 21. srpen 2008 15:59

Re: Facebook?

Příspěvek 2. duben 2015 20:01

http://imgur.com/Un0ktp9 dal jsem tam náhodně co se mi objevilo jako první na youtube.

P.S. ty problémy jsou občasné ne pokaždý na youtube asi každé páté video a na facebook asi 2/3 jsou špatně načtený

// Edit (R3gi): obrázek nahrán přímo na fórum
YouTube problém.jpg

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Facebook?

Příspěvek 2. duben 2015 20:14

Zajímavé…párkrát už jsem to také viděl. Jestli používáš na YT rozšíření YouTube Center, tak ho aktualizuj na poslední vývojářskou verzi. YouTube v Maxthonu blbne docela často, ale tohle rozšíření to obvykle vyřeší.
Jinak dneska vyšla nová Beta verze, možná by to mohla vyřešit.

Btw. obrázky můžeš nahrávat přímo na fórum (karta „Přílohy“ pod příspěvkem v editoru), ať časem neumřou ;-)

Salem
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 73
Registrován: 21. srpen 2008 15:59

Re: Facebook?

Příspěvek 3. duben 2015 10:07

ok, zkusím a to že mi skoro nikdy nešlo na Google Plus, Google Talk/hangout nevíš čím by mohlo být?

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Facebook?

Příspěvek 3. duben 2015 13:54

Poslední dobou se mi občas, při používání Hangoutů celá stránka obnoví (ve skutečnosti se zhroutí a prohlížeč ji restartuje). Zjistil jsem že v adresáři C:\Temp\MaxthonCrashData\ jsou uložené záznamy o selhání, které lze prohlížet podobně jako protokoly o zhroucení systému (BOSD) pomocí této online služby. Z protokolů jsem ale nic nevykoumal, tedy kromě toho, že selhává jedna z knihoven. Soubory jsem poslal na podporu Maxthonu a nahlásil jsem ho na anglickém fóru, takže by o problému měli vědět.
Toto se ale stává pouze občas, hanghouts jsou jinak plně funkční. I celé G+ funguje dobře. Problém s prohlížením galerií už byl také v jedné z předchozích verzí úspěšně vyřešen.

Salem
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 73
Registrován: 21. srpen 2008 15:59

Re: Facebook?

Příspěvek 3. duben 2015 19:16

jj, g+ mi jde ok, ale tak talk mě štve vždycky musím do chromu abych ho mohl používat

Uživatelský avatar
Jakub
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 12. březen 2014 20:31

Re: Facebook/Google

Příspěvek 15. duben 2015 13:42

Facebook my funguje líp v Maxthon než v Mozilla SeaMonkey.Na opak G+ v maxthon funguje ale po určité době se odhlásí protože ní-jaky strýček smaže stopu.Gmail E-Mailová služba od Google je vymazaní certifikát to spíš udělal ní-jaky strýček.A v milostí Gmail certifikát byl.Před tím na netu lítala stránka ze čínská lidová republika rozhodla zablokovávat Gmail špehování tajných USA služeb.

Čína odpojila na svém území Gmail – emailovou poštu Google
http://cz.sputniknews.com/czech.ruvr.ru ... ogle-6489/

Aktualizováno
facebook udělal změny fb v Maxthonu nefunguje.
Naposledy upravil(a) Jakub dne 30. červen 2015 11:25, celkem upraveno 1 x.
Prohlížeče:
Alternativní Mozilla SeaMonkye
Maxthon:v4.4.3.4000

Skupina na G+ a Vk:
Maxthon komuníta
https://plus.google.com/b/1167384185660 ... 9215933467
http://vk.com/maxthon_ru

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Facebook?

Příspěvek 15. duben 2015 16:12

Tak v tomhle směru je to prašť jako udoď, pokud si člověk přečte podmínky poskytovaných služeb, zjistí, že jeho data může poskytovatel použít prakticky k čemukoliv, co se mu zamane. Ať už se jedná o Google, Facebook, Microsoft či jakoukoliv jinou společnost. Ostatně, docela nedávno o tom vyšel docela pěkný článek. Osobně vycházím z toho, že když používám služby vyhledávání Google, YouTube, Gmail, Android, Google Earth a kdoví co ještě (protože je to zkrátka to nejlepší, co je v současnosti k dispozici), tak o mě má Google už tak dost informací. Naopak nevidím důvod, krmit informacemi ještě další záoceánské společnosti, jejichž služby jsou na mnohem horší úrovni (navíc se mi nelíbí praktiky některých poskytovatelů). Ač by se tedy mohlo zdát, že je to „zadarmo“, není tomu tak. Mnohdy platíme mnohem víc, než si vůbec uvědomujeme, protože to, co je jednou na Internetu, tam už zůstane. Nicméně případ Číny je v tomto směru pravděpodobně dost odlišný. Ovčáček by nám jistě vysvětlil, jak je to „doopravdy“ :mrgreen:
Problém je, že pokud jsou některé služby v Číně blokované, tak to pak působí komplikace i vývojářům Maxthonu, co mají opravovat chyby…

sudik
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 24
Registrován: 31. březen 2011 15:23

Re: Facebook?

Příspěvek 25. květen 2015 23:03

Salem píše:http://imgur.com/Un0ktp9 dal jsem tam náhodně co se mi objevilo jako první na youtube.

P.S. ty problémy jsou občasné ne pokaždý na youtube asi každé páté video a na facebook asi 2/3 jsou špatně načtený

// Edit (R3gi): obrázek nahrán přímo na fórum
Tak přesně tento problém s YT mám také a to na více PC. Opětovné načtení stránky to vždy vyřeší.

Co mě spíše štve, že poslední dobou se nějak na YT neobjevuje plovoucí panel a video tak nejde "vypíchnout" do samostatného okna.
Je to chyba jen u mě nebo se s tím setkal i někdo jiný?

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Facebook?

Příspěvek 25. květen 2015 23:09

@sudik Ve verzi 4.4.5.2000 s nejnovějším rozšířením YouTube center nemám problém, plovoucí videopanel se zobrazuje bez problémů.

sudik
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 24
Registrován: 31. březen 2011 15:23

Re: Facebook?

Příspěvek 26. květen 2015 16:47

stáhnul jsem obojí, HTML5 přehrávač to nebere, ale Flash ano, takže díky.

Odpovědět