Důvěryhodné weby

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Odpovědět
celeron
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 23
Registrován: 13. září 2013 22:51

Důvěryhodné weby

Příspěvek 24. červenec 2015 17:51

Prosím poradit kde v 4.4.6.2000 udělat stejné nastavení "důvěryhodných webů" jako má IE ve složce "možnosti internetu -> zabezpečení -> důvěryhodné weby" včetně nastavení úrovně. Nechce mě to pustit na daňovej portál a podobný státní organizace, který mají v popisu nastavení přístupu vyjmenovaný weby, který se musí zadat jako důvěryhodný.
Díky
Jirka

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Důvěryhodné weby

Příspěvek 24. červenec 2015 22:05

Mělo by stačit přepnout v Maxthonu v hlavním menu zobrazovací režim na IE.

celeron
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 23
Registrován: 13. září 2013 22:51

Re: Důvěryhodné weby

Příspěvek 24. červenec 2015 23:59

Pokud myslíš "Přepnout zobrazovací režim: Turbo->IE" tak nepomohlo a opačně "IE->Turbo" taky ne. IE mám 11.0.9600.17914 a v něm mám ty důvěryhodný Weby zadaný a odzkoušený.
Jirka

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Důvěryhodné weby

Příspěvek 25. červenec 2015 08:59

A daná webová aplikace nefunguje a nebo jen trvdí, že možná někdy potenciálně může nefungovat? :D Většina webů nemá bohužel o Maxthonu ani páru a proto hlásí nesmysly. Někdy pomůže jen přepnout useragent identifikaci, někdy to není ani třeba…
V Nastavení > Pokročilé nastavení je také nějaká volba „Povolit standardní zobrazování v IE režimu“, zkus ji také proškrtat.

celeron
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 23
Registrován: 13. září 2013 22:51

Re: Důvěryhodné weby

Příspěvek 26. červenec 2015 00:40

Tak třeba daňovej portál nefunguje. Opravdu se tam musí nastavit důvěryhodněj web a povolit popup od mfčr. V IE to umím a přístup maká. Tu změnu v pokročilým nastavení jsem zkoušel, nepomohlo. Jinak při testu systému se kupodivu Maxthon detekuje ale v dalším řádku píše, že prohlížeč je nekompatibilní s IE.
Daňová správa ten přístup přes internet taky plichtí všeljak, například 64 bitovej IE píšou, že není podporován. :roll: Dál to potřebuje Javu, Capicom a CryptoX.
Už se těším, jak nebude fungovat to babišovo šmírování od příštího roku.
Jirka

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: Důvěryhodné weby

Příspěvek 26. červenec 2015 16:46

Hmm, kdyby to šlo, tak je jako uživatel pošlu do oněch temných míst.
Zmíněnou funkci po mě naštěstí žádná služba ještě nikdy nevyžadovala, takže bohužel nevím, jak to obejít. Možná je to udělané schválně pouze pro IE, jak to reaguje v jiných prohlížečích?

Odesláno z mého ST15i pomocí Tapatalk

celeron
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 23
Registrován: 13. září 2013 22:51

Re: Důvěryhodné weby

Příspěvek 29. červenec 2015 01:50

Tak jsem zkoušel všechno možný ale s Maxthonem se s českejma státníma organizacema, bankou a OTE komunikovat nedá. Mozilla a Chrome kupodivu použít jdou.
Vím o mnoha stránkách, který se v Maxthonu nezobrazují proti IE a Mozille korektně. Tohle je další mínus. Ač nerad, asi po 2 letech používání budu muset jít od Maxthona jinam. :-(
Jirka

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Důvěryhodné weby

Příspěvek 29. červenec 2015 02:03

Příští hlavní verze (buď by to tedy měla být 4.4.8 nebo rovnou 4.5) má přinést aktualizované jádro, tak jestli jsi to vydržel dva roky, tak zkus ještě chvilku počkat. :)

Odpovědět