Oblíbené položky-nenačítání po aktulalizaci Vyřešeno

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Odpovědět
Luky

Oblíbené položky-nenačítání po aktulalizaci

Příspěvek 19. duben 2016 18:27

Po instalaci nové aktulalizace se nenačtou na levé liště oblíbené položky a hlásí jen chybu, že stránka nejde zobrazit. Po otevření prohlížeče jako správce sice naběhnou, ale jen "tovární" položky a uložené oblíbené jsou pryč. Po návratu na starší verzi 4.4.8.2000 opět naběhnou. Kde je problém?

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Oblíbené položky-nenačítání po aktulalizaci

Příspěvek 20. duben 2016 11:01

Problém asi bude v nedodělané verzi 4.9: viewtopic.php?p=21376#p21376

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Oblíbené položky-nenačítání po aktulalizaci

Příspěvek 8. září 2017 18:28

ted jsem si nainstaloval novy windows, nainstaloval maxthon a nechteji se mi nacist oblibene polozky z cloudu.
a pritom jeste nedavno sem delal totez, a jeste v pohode synchronizovalo.
tohle se mi stalo jen u starsich verzi kdyz prechazelo na novejsi verze a uz to samotna spolecnost maxthon nedovolovala synchronizaci ci prihlaseni.
to uz maxthon zase ukoncil moznost vyuzivat starsi verze ci je to jen docasne nebo mam jinde chybu?
petku se mi nechtelo do ted vyuzivat, kdysi sem zkousel a i tu psal ze nefunguje spravne import oblibenych.
ted jsem nainstaloval petku ale nacetlo jen to co sem zkousel s petkou pred peti lety zalozky ale ne ty aktualni.
zatim budu muset rucne vyexportovat zalozky ze starsi verze na jinem disku a prenest na stavajici windows, pokud uz ta podpora je opravdu ukoncena a budu muset prenest na petku, ci jiny prohlizec kdyz ten prenos bude muset byt kompletni.

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Oblíbené položky-nenačítání po aktulalizaci

Příspěvek 11. září 2017 11:33

dnes uz to funguje, jen mi to nadelalo dalsi zmatek mezitim co sem uz trochu protridil ty starsi zalozky.

Odpovědět