V poslední době blbne.. Vyřešeno

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Odpovědět
Uživatelský avatar
fantom004
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 46
Registrován: 7. prosinec 2015 21:23

V poslední době blbne..

Příspěvek 10. říjen 2016 15:34

Ahoj,

Už trošku delší dobu mi blbe Maxthon. Nechce na Facebooku načítat komentáře pod příspěvkem. Občas, když dám někam like, tak tam se nedá. Prostě mi přijde, že to je nějaké celé seklé. >:-( >:-(

Co by mohlo pomoct? 8-O
Dělá to též někomu? :no2:

Možná to není prohlížečem, ale nějakým updatem facebooku. Nevím, třeba jo :-?

Díky moc! :thumbsup:
CPU Intel Pentium G3258 4,2GHz - MB MSI B85-G43 - GK Gainward GeForce GTX 960 Phantom - RAM EVOLVEO Zeppelin Gold 16GB 1333 - HDD Western Digital Caviar 1TB - CASE MODECOM BULLDOZER

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 9. leden 2014 18:58

Re: V poslední době blbne..

Příspěvek 11. říjen 2016 13:00

S Facebookem, YouTube i dalšími weby má Maxthon někdy problém. Ve většině případů může chyba spočívat v chybné user agent identifikaci prohlížeče, avšak problémy s vykreslením některých prvků nejsou výjimkou. Vývoj jde neustále kupředu, ovšem v Maxthon v tomto směru trochu zaostává, což přisuzuji čínským vývojářům a způsobu, jakým prohlížeče Maxthon (ne)vyvíjí.

Můžeš zkusit pročistit mezipaměť, cookies a další data webů a v nastavení změnit user agent identifikátor na některý navržený komunitou dle své používané verze:
Zobrazit/skrýt
Případně zkusit přepnout zobrazovací režim. Zda to pomůže, nemohu zaručit.

Uživatelský avatar
fantom004
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 46
Registrován: 7. prosinec 2015 21:23

Re: V poslední době blbne..

Příspěvek 11. říjen 2016 16:21

Zkusil jsem tedy aktaulizovat, na nejnovější verzi a problém je pryč! :clap: Nerad bych to zakřikl, ale snad to bude fungovat :X

Díkec :lol:
CPU Intel Pentium G3258 4,2GHz - MB MSI B85-G43 - GK Gainward GeForce GTX 960 Phantom - RAM EVOLVEO Zeppelin Gold 16GB 1333 - HDD Western Digital Caviar 1TB - CASE MODECOM BULLDOZER

Odpovědět