Cloud nespolupracuje

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Odpovědět
Uživatelský avatar
dkas
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 61
Registrován: 2. červen 2009 10:51

Cloud nespolupracuje

Příspěvek 17. prosinec 2012 09:16

Aktuálně mám nainstalovanou poslední verzi a připojené mám tři zařízení. Domácí PC, mobil a pracovní notebook. Jenže s pracovním notebookem mám problém, že mi prostě nespolupracuje s cloudem. Tak třeba, něco si pošlu z domova do práce a v cloudu nic. Otevřu mobil a tam vše vidím. Něco si pošlu s mobilu domů a vše funguje. Udělám to do práce a nic. Z práce si chci něco poslat domů nebo do cloudu a nic se nikam nepošle.
Zkusil jsem odebrat profil z Roamingu ve Windows 7. Vše se doinstalovalo, ale nic nepomohlo. Zkusil jsem odinstalovat Maxthon úplně, včetně smazání všech historií a osobních nastavení, nainstalovat znovu a nic...
Nevíte někdo, co bych mohl ještě udělat? Jinak se mi ta myšlenka moc líbí :)

Uživatelský avatar
dkas
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 61
Registrován: 2. červen 2009 10:51

Re: Cloud nespolupracuje

Příspěvek 20. prosinec 2012 14:01

Tak jsem si pomohl sám :) Zkusil jsem se s notebookem připojit přes jinou síť, než v práci a ejhle. Najednou to funguje. Akorát jsem musel asi třikrát odinstalovat, znovu nastavit, znovu já nevím co :? Ještě, že se vše zálohuje do Cloudu :) Hlavně, že to už funguje. Uvidíme, jak se bude chovat do budoucna...

homberg
Kabrňák
Kabrňák
Příspěvky: 68
Registrován: 27. srpen 2010 19:09

Re: Cloud nespolupracuje

Příspěvek 20. prosinec 2012 15:37

Asi mate v praci dobre zabezpecenou sit :) Kupodivu...

Emper
Bažant
Bažant
Příspěvky: 10
Registrován: 26. červenec 2007 14:01

Re: Cloud nespolupracuje

Příspěvek 25. leden 2013 13:42

Mě se zatím do cloudu nepodařilo odeslat žádný soubor...??? ani doma ani v práci...tak nevím...poradí někdo ?
Díky

Uživatelský avatar
dev
Admin
Admin
Příspěvky: 1507
Registrován: 7. červen 2008 14:33

Re: Cloud nespolupracuje

Příspěvek 25. leden 2013 15:22

A píše to nějakou chybu?

Kdyžtak vyzkoušej jestli ti funguje MaxthonDrive: http://forum.maxthon.com/viewthread.php?tid=82041

Odpovědět