Dynamické vyhledávání přestalo fungovat

Maxthon 4 pro Windows, Linux a OS X
Odpovědět
comte
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 18. prosinec 2007 00:38

Dynamické vyhledávání přestalo fungovat

Příspěvek 17. červenec 2013 22:00

Ahoj,
naistaloval jsem si verzi Maxthonu 4.1.0.4000 a přestalo mi fungovat dynamické vyhledávání, např. na Google.Když jsem vrátil předchozí verzi, tak už to nejde. V čem by mohl být prosím problém? Počítač mám poměrně nadupaný, byť rok starý.
Děkuji.

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Dynamické vyhledávání přestalo fungovat

Příspěvek 23. červenec 2013 20:31

mne nejde od nejake verze par mesicu stare hodne veci na google, fb a dalsich webech.
ale nikdo nic neporadi i na mezinarodnim foru mlci.
nic nepomaha, proste cela ctyrkova verze z vetsi casi i trojkova proste prestala fungovat a to jsem zkousel uz na mnoho pocitacich s win7/8.
proste se maxthon vratil do dob dvojky kdy byl velmi nestabilni a nikdo nedokazal s tim udelat.
ale uz dlouho trpet nebudu, dyt uz ted musim ie rezimem prepinat a delat oklicky, obnovovat jen abych neco nasel na google ci na fb poslal prispevek.
ale asi dokud vyvojari to neuvidi tak neuveri, a mnozstvi lidi kteri se stezuji s novymi verzema je vic, ale ne tolik jak bych si myslel tak nevim. urcite ale jen odradi takhle mnoho tisic lidi k prechodu na chrome ci firefox.
smaz si cookies a zmen ua na chrome, to pomuze, mne ale bohuzel jen kratkodobe.

sudik
Hibernující křeček
Hibernující křeček
Příspěvky: 24
Registrován: 31. březen 2011 15:23

Re: Dynamické vyhledávání přestalo fungovat

Příspěvek 25. červenec 2013 11:07

u mně zas nějak poslední dvě verze hapruje drag and drop, u nově otevřených stránek si to pamatuje první přetažení a to se při dalším stále otevírá.

Uživatelský avatar
sioga
Guru
Guru
Příspěvky: 143
Registrován: 7. únor 2008 19:55

Re: Dynamické vyhledávání přestalo fungovat

Příspěvek 25. červenec 2013 12:39

co se tyce meho problemu. vcera jsem zkousenim to aspon zatim napravil. a moje utrpeni poslednich par mesicu skoncilo a vubec nikdo mi s tim i odborniku neporadil.
vybral jsem si v user agent webkit a vypada ze skoro vsechno zas funguje.

Odpovědět